Ja to zawsze wiedziałem jak się w życiu ustawić co przyniosło mi naprawdę wiele korzyści. Przyszedł raz taki moment w moim życiu, że postanowiłem wyjechać za granicę.

Windy osobowe i inne

windy osoboweW zasadzie to nie miałem żadnych sprecyzowanych planów i pojechałem w ciemno, ale oczywiście szybko znalazłem dla siebie jakieś zajęcie. Był tam facet, który miał swoją działalność i był moim rodakiem. Wykonywał różnego rodzaju sprawdzone przez wielu windy osobowe, ale nie tylko. Zagadałem go i przyjął mnie do roboty. Wiadomo, trzeba sobie pomagać za granicą. Na początku tylko testowałem windy towarowe, ponieważ musiałem wyrobić sobie papiery. Facet zapłacił za mój kurs, po którym mogłem produkować windy kuchenne i dość mi ta robota pasowała. Za granicą siedziałem kilka lat i świetnie sobie radziłem. Pod koniec jak tam byłem to jeszcze nauczyłem produkować windy gastronomiczne to uznałem, że pora wracać do kraju. Zarobiłem ile chciałem, zdobyłem papiery i doświadczenie, więc już nic więcej mnie tam nie trzymało. Pożegnałem się ze swoim pracodawcą, podziękowałem za wsparcie i możliwość pracy po czym wróciłem do swojego rodzinnego miasta. W Polsce chcę założyć własną firmę i produkować windy gastronomiczne, bo się świetnie na tym znam oraz windy kuchenne. Jeżeli okaże się, że interes mi świetnie idzie to kto wie, może zabiorę się jeszcze za windy osobowe? Praca za granicą była dość dobra i wiele się nauczyłem. Ludzie, którzy tam pracowali również mnie wiele nauczyli i pomogli. Za krajem tęskniłem już dużo wcześniej, ale możliwości zarobkowe trzymały mnie za granicą.

Dzięki temu mogę teraz zainwestować we własne przedsiębiorstwo. Wkład jest ogromny, ale wiem, że dość szybko zacznie się zwracać, zwłaszcza, że już mam kilku klientów, z którymi będę współpracował. Wiem, że mi się uda.