Długo zastanawialiśmy się z żoną co zrobić z pieniędzmi, które odkładaliśmy od lat. Tak naprawdę całe życie żyliśmy skromnie. Często odmawialiśmy sobie przyjemności, bo oboje baliśmy się, że w razie jakieś choroby, czy wypadku losowego, będziemy potrzebować tych pieniędzy. Teraz, kiedy jesteśmy już na emeryturze, dzieci są odchowane i samodzielne, postanowiliśmy, że chcemy w coś zainwestować. Po rodzinnych debatach ustaliliśmy, że zakup nieruchomości będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kaszubskie przestronne domy na sprzedanie

przestronny dom na sprzedaż na kaszubachCałe życie mieszkaliśmy w Trójmieście. Kilka razy zmienialiśmy miejscowość, ale zawsze to był ten sam rejon. Z początku chcieliśmy właśnie w swoim mieście kupić jakiś dom, ale później ustaliliśmy, że spełnimy swoje marzenie i rozejrzymy się za biurami nieruchomości, które oferują przestronny dom na sprzedaż na Kaszubach. Tak naprawdę co roku na urlop jeździliśmy w te rejonie i wszystkie najpiękniejsze wspomnienia mamy właśnie z tym miejscem. Ustaliliśmy, że obecne mieszkanie wynajmiemy, a do zakupionego nowego domu się wprowadzimy. Początkowo chcieliśmy coś małego, ale jako że mamy już pięcioro wnucząt, a chcemy by nas często odwiedzały to mały domek nie wchodził w grę. Na stare lata chcemy sobie odbić za ten cały czas, kiedy wszystkie pieniądze odkładaliśmy na przyszłość naszych dzieci. Teraz będzie nasz czas w nowym miejscu, blisko natury. Dom, który znalazło nam biuro, był idealny. Tak naprawdę poprzedni właściciele bardzo o niego dbali i mimo tego, że ma swoje lata to jest w nim pewien urok.

Do domu przynależny jest duży ogród, w którym jest altanka. Można sobie do woli odpoczywać, a całą działkę otaczają drzewa, dzięki temu jesteśmy odizolowani od sąsiadów. Tak naprawdę nie mogliśmy lepiej trafić.