Odpowiednia ilość godzin snu, dostęp do świeżego powietrza i wygodna piżama to atrybuty dobrze spędzonej nocy. Nie od dziś wiadomo, że to, w czym śpimy, ma znaczenie. Jaka powinna być idealna piżama? Przede wszystkim powinna spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Którą zaś wybrać, skoro wybór jest tak szeroki i jaskrawy?

Najlepsza bielizna nocna od Doctor Nap

koszula nocna doctor napDoctor Nap to funkcjonująca w Polsce firma, której historia sięga roku 1990. To wtedy zrodził się pomysł, by spełniać najskrytsze oczekiwania klientów co do odzieży nocnej. Dla kogo tworzone są produkty tej marki? Można by śmiało powiedzieć, że dla każdego – dla mężczyzn, dzieci oraz kobiet, z opcjami ciążowymi i do karmienia piersią. W ofercie są nie tylko ubrania do spania, ale też urocze i wygodne szlafroki. Koszula nocna Doctor Nap to świetny prezent dla kobiet, noszących większe rozmiary – marka zaopatruje się świetnie na bieliznę nocną w rozmiarach plus size. Ich wszechstronność jest ceniona przez konsumentów. Przyszłe mamy bardzo cenią sobie szczególną opiekę nad ich obecnym stanem i bogatą ofertę koszul nocnych. Materiały, z jakich tworzone są produkty, to stuprocentowa, najwyższej jakości bawełna, wiskoza, a nawet welur. Wysyłka odbywa się z Polski, ponieważ ich szwalnia znajduje się w Łodzi. To dodatkowy atut, gdy chcemy zrobić komuś spóźniony prezent i obawiamy się o czas dostawy – Doctor Nap gwarantuje szybką wysyłkę, dzięki stacjonarnemu sklepowi w Polsce. Klienci chwalą sobie jakość wykonania za stosunkowo niską cenę, jak za tak dobre materiały.

Doctor Nap ma kilka kolekcji, które wyróżniają się oryginalnością i świetnym wykonaniem wśród innych marek odzieży do spania. Dodatkowo firma prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową – dla drugiej opcji przewidziane są atrakcyjne, stałe oferty rabatowe.