Jestem Iza. Moja córka właśnie poszła do przedszkola. Ma trzy latka i świetnie sobie radzi. Jestem w ciąży z synkiem. Urodzi się za miesiąc. Do tej pory byłam osoba bardzo aktywną.

Odzież BHP była wysokiej jakości

odzież BHPNa razie nie będę miała możliwości żeby wrócić do pracy. Pracowałam w firmie w miejscowości Bydgoszcz jako główna księgowa w biurze rachunkowym. Przez co najmniej rok po urodzeniu będę w domu. Postanowiłam założyć internetowy sklep. Chciałabym sprzedawać artykuły bhp droga internetową. Artykuły bhp będą od najlepszy producentów i dęba spełniały wymogi naszych klientów. Będą bezpieczne. Szukam tez producenta, który zapewni mi najlepsza odzież bhp Bydgoszcz. Zależy mi na produktach wysokiej jakości. Cena również ma duże znaczenie. Jako nowa firma muszę się liczyć z dużą konkurencją. Jestem jednak matką. Mam dużą motywację. Wiem, że sklep internetowy to w tym momencie najlepszy interes dodatkowy dla mnie. Odzież robocza została już zamówiona od lokalnego producenta. Podpisaliśmy współpracę i będę zamawiać u nich także artykuły bhp. Odzież ochronna przyjechała do mnie kurierem. Mogłam na spokojnie zapoznać się ze sprzętem. Przygotowywałam stronę internetową i musiałam umieścić na niej opis każdego sprzętu i artykułu. Kupujący musi wiedzieć co będzie zamawiał i za co będzie płacił. Strona internetowa ruszyła miesiąc temu. Mam bardzo dużo zamówień. Codziennie wysyłam paczki kurierami. Zastanawiam się w przyszłości nad rozszerzeniem działalności. Sklep bhp sprawdziłby się w mojej okolicy. Do tej pory nie mamy żadnego obok siebie. Mogłabym połączyć sklep z wysyłką internetową.

Nie musiałabym wracać do pracy. Mogłabym zatrudnić sprzedawcę i poświęcać moim dzieciom dużo czasu a przy tym zarabiać pieniądze. Byłabym niezależna finansowo. Mąż wspiera mój pomysł i chce pomóc.