Zawsze staram się być dobrym ojcem, mężem dla moich dzieci i żony. Staram się dbać o dom jak najlepiej tylko potrafię, mimo że nigdy nie byłem złotą rączką i nie lubiłem majsterkować. Dla nich staram się pod tym kątem rozwijać. Jednak w pewnym aspekcie stale daję ciała i trudno mi to zmienić, mimo że za każdym razem obiecuję sobie, że kolejny raz do tego nie dopuszczę.

Znani producenci obuwia dla kobiet

znany producent obuwia damskiegoOtóż moim problemem, który mocno rzutuje na wszystkie moje starania, jest bardzo słaba pamięć. Chodzi mi tutaj o pamięć do dat. Tak, nie jestem w stanie zapamiętać dat urodzin moich dzieci, żony czy innych ważnych dat, które ze względów rodzinnych powinienem mieć w głowie, niezależnie od sytuacji. Ale niestety nie potrafię tego przeskoczyć. I po raz kolejny zapomniałem przez to o imieninach mojej żony. Przypomniała mi o tym córka, jednak było już dosyć późno – przez co było bardzo duże ryzyko, że mogę nie zdążyć z prezentem. Ze względu na obowiązki zawodowe jedynym sposobem było spróbowanie kupienia czegoś przez internet. Pamiętając o gustach mojej żony moim pierwszym celem był jakiś znany producent obuwia damskiego. Moja małżonka ceniła sobie sprawdzonych i popularnych producentów i była prawdziwą maniaczką jeśli chodzi o zbieranie w swojej szafie kolejnych par butów. Tak więc liczyłem, że uda mi się znaleźć coś dla niej, a przy okazji jakimś cudem sprzedawca zdąży mi to wysłać do domu.

Bez cienia przesady przyznaję, że trafiłem chyba na najlepszego możliwego sprzedawcę obuwia, na jakiego w mojej sytuacji mogłem trafić. Obiecał mi natychmiastowe wysłanie butów wybranych przeze mnie dla żony, tak by na pewno w ciągu dwóch dni do mnie dotarły – akurat w urodziny żony. I faktycznie dotarły, a dzięki temu ja uniknąłem wtopy.