Jakiś czas temu musiałam zmienić sobie pracę, było to już mnie więcej siedem do ośmiu lat temu. Na początku chciałam znaleźć coś na podobnym stanowisku, jak w poprzedniej pracy, jednak w ostateczności postanowiłam, że zostanę producentem produktów takich jak obrzeża z gumy oraz płytki gumowe. 

Obrzeże z gumy do bezpiecznej podłogi

bezpieczne obrzeża gumoweOd kilku lat wytwarzam gumową podłogę. Zanim jeszcze postanowiłam, że będę produkować bezpieczne obrzeża gumowe i płytki z tego samego materiału pracowałam na etacie, jednak zakład pracy, w którym pracowałam został zlikwidowany. Działo się to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, jak już wspomniałam we wstępie. Wtedy też na całym świecie wydarzył się bardzo duży kryzys ekonomiczny, który został spowodowany przez wielki krach na giełdzie papierów wartościowych, który jest datowany na ten sam okres. Przyczyn należy doszukiwać w stale rosnącej cenie za jedną baryłkę ropy naftowej. W tym czasie bardzo długo szukałam sobie nowej pracy, jednak po kilku miesiącach poszukiwań postanowiłam, że zostanę producentem takich przedmiotów jak obrzeża i płytki z gumy. Dlaczego postanowiłam produkować właśnie takie przedmioty? Okazało się bowiem, że stają się one bardzo popularne. Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że w tym czasie bardzo popularne stały się siłownie na zewnątrz oraz palce zabaw dla dzieci na zewnątrz. Do takich obiektów zawsze zalecana były miękka bezpieczna podłoga. Dodatkowo zalecano wymianę starej nawierzchni, która jest twarda na gumową w wielu miejscach.

Okazało się, że bardzo dużo miast, miasteczek i wsi zaczęło poszukiwać takich płytek, ale również obrzeży, żeby wymienić lub zrobić nową podłogę. Na całe szczęście produkcja podłogi w gumy jest bardzo szybka, mogłam zrealizować każde zamówienie.