Od urodzenia mieszkam w Warszawie i uwielbiam to miasto. Jest mnóstwo klubów, siłowni a rozrywka jest na bardzo wysokim poziomie. Ostatnio wybudowano u nas nowy kompleks sportowy, więc postanowiłyśmy z dziewczynami się do niego wybrać.

Koleżanka kupiła dżakuzi do domu

dżakuzi do domuNa miejscu było elegancko a przed budynkiem był ogromny ogród, w którym można wykonywać różne ćwiczenia. Lubię ćwiczyć na powietrzu i to rozwiązanie od razu mi się spodobało. Była tam ogromna bieżnia pływacka, która zajmowała największą część powierzchni. Kiedy weszłyśmy do środka, to pojawił się basen z przeciwfalą, który był również okazałych rozmiarów. Ten kompleks jest naprawdę ogromy i wyposażony we wszystkie możliwe urządzenia i sprzęty. Niedaleko była wydzielona sala, gdzie znajdowało się jacuzzi i od razu się tam skierowałyśmy. Chłopak z obsługi poinformował nas, że zamówili jacuzzi do ogrodu i niebawem będzie można z niego korzystać na świeżym powietrzu. To jest taki pierwszy kompleks sportowy, który posiada tak wielki ogród, z którego mogą korzystać klienci. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które przypadło nam wszystkim do gustu. Moja znajoma ostatnio kupiła pojemne dżakuzi do domu i nas zaprosiła. Było naprawdę super, dlatego stwierdziłam, ze w tym kompleksie na pewno skorzystam z jacuzzi. Cały budynek był nowoczesny i na pierwszym piętrze znajdował się również basen z przeciwfalą, który był przeznaczony dla dzieci. Kompleks sportowy oferuje naukę pływania w cenie karnetu, co bardzo chętnie wykorzystują rodzice małych dzieci.

Ja się zapisałam n a jacuzzi, ale też interesowała mnie bieżnia pływacka, dlatego uznałam, że skorzystam z obu atrakcji. Uwielbiam sport i cieszę się, że w Warszawie powstał taki kompleks sportowy. Na będę jego stałą klientką. Już kupiłam karnet na cały miesiąc