Zabiegiem, który cieszy się obecnie największą popularnością jest bez wątpienia depilacja laserowa. Pozwala nam ona na uzyskanie najlepszych z możliwych rezultatów, a jednocześnie podczas korzystania z niej nie musimy się martwić o potencjalne skutki uboczne z jakimi borykamy się przy innych formach depilacji.

Najlepsza forma depilacji

profesjonalna depilacja light sheer - krakówPodczas golenia ciała najczęściej sięgamy po kremy i maszynkę ze względu na to, że jest to najszybsza i najmniej bolesna metoda. Niestety, jak wszystkie doskonale wiemy, choć pozbywanie się w ten sposób włosków rzeczywiście nie boli, to jednak później często spotykamy się z różnego rodzaju podrażnieniami zwłaszcza, gdy robimy to w pośpiechu. Zamiast zatem ryzykować swoje nerwy i zdrowie znacznie lepszym pomysłem jest skorzystanie z dobrodziejstw nauki i zapisanie się na zabieg, który pozwoli nam pożegnać się z problemem odrastających włosków na zawsze. Zabiegiem tym jest oczywiście profesjonalna depilacja Light Sheer – Kraków to miasto w którym znajdziemy gabinety urody pracujące właśnie na laserze Light Sheer, który skraca czas zabiegu nawet trzykrotnie. Światło lasera działa punktowo na nasze włoski, co niweluje potencjalne poparzenia. Sam zabieg z kolei polega na tym, aby za pomocą lasera usunąć część włosa odpowiedzialną za jego porost, czego następstwem jest oczywiście brak odrastających włosków.

Choć laser może nam się kojarzyć dosyć boleśnie, to cały zabieg jest komfortowy. Podczas depilacji stosowane jest specjalne znieczulenie w maści, które dodatkowo przyjemnie chłodzi skórę. Ponadto moc lasera jest ustawiana indywidualnie, co nie tylko niweluje możliwość oparzenia, ale również sprawia, że zabieg staje się bezbolesny. Ta forma depilacji jest obecnie najlepszą metodą gwarantującą najtrwalsze rezultaty.