Moi rodzice mieszkają w bardzo dużym domu. Jest to dom, który znajduje się na obrzeżach Bydgoszczy i należał tak naprawdę do mojej babci. Jest to jednym słowem dom z tradycjami. Ja się w nim wychowałam i z tym właśnie domem wiążą się moje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa.

Rolety materiałowe to dobry wybór

rolety materiałoweJeśli chodzi o wystrój wnętrz to tam naprawdę przez wiele lat nie było nic robione. Dom ni wyglądał dlatego też tak ładnie jak wszyscy by tego chcieli. Mama postanowiła więc, że nie ma na co czekać i na wiosnę trzeba będzie przeprowadzić w końcu jakiś remont. Trzeba zrobić naprawdę sporo rzeczy. W końcu skoro przez lata nie było nic robione o trzeba to teraz jakoś nadrobić. Moja mama postanowiła, że we wszystkich pokojach będą położone gładzie i pokoje zostaną odmalowane. Chce kupić także nowe ciekawe modele rolet materiałowych z Bydgoszczy na okna. Uważam, że na pewno jest to też dobry pomysł żeby były tam nowe rolety bo okna i całe pomieszczenie dzięki temu będzie wyglądało. Mama chce kupić rolety dzień noc ale nie wszędzie. Chyba były wszędzie nie wyglądałoby to dobrze. W tej ilości musi być jakiś umiar. Mama już wie dokładnie jak te roletki mają wyglądać i jakie mają mieć kolory. Ja mam wrażenie, że ona myślała na ten temat już naprawdę bardzo długo. Myślę, że remont ten miała przemyślany w głowie już szmat czasu. W kuchni mają być moskitiery bo w trakcie wakacji jest tam jednak dość sporo owadów a to jest uciążliwe dla wszystkich. Widzę po mamie, że nie może się już doczekać tego aż ten remont się zacznie. Ona chyba bardzo lubi takie rzeczy.

Pamiętam jak mi pomagała gdy miałam remont w domu. Była wtedy naprawdę bardzo zaangażowana. Myślę, że tata może jest tą osobą, która za bardzo nie przepada za zmianami. On zawsze z tego co pamiętam był na nie kiedy mama chciała coś robić.