W tym roku udało się w końcu wyremontować łazienkę w naszym domu. Była ona bardzo duża, więc przy pomocy bardzo dobrej ekipy fachowców udało się nam stworzyć z niej dwa pomieszczenia – łazienkę ale i małą pralnię i suszarnię z osobnym wejściem. Jednakże najważniejszą rzeczą dla mnie w remoncie łazienki było kupno nowej wanny.

Wanna z hydromasażem pomaga mi się zrelaksować

duża wanna prostokątna z hydromasażemNa zakupy wybraliśmy się do dużego marketu budowlanego w naszym mieście. Interesowały nas duże wanny prostokątne z hydromasażem. W zeszłym roku byliśmy z mężem na wakacjach w górach i w łazience w naszym pokoju mieliśmy właśnie wannę z hydromasażem. Bardzo spodobało mi się branie takich relaksujących kąpieli, a więc stwierdziłam, że muszę mieć tego typu wannę również u siebie w domu. Jeżeli chodzi o kształt wanny, to ze względu na rozmiary naszej łazienki i to w jakim stylu miała być urządzona chcieliśmy by wanna miała określone wymiary oraz też i bryłę. Łazienka jest utrzymana w bardzo prostym stylu, a więc i dopasowaliśmy do tego i wannę. Wannę z hydromasażem mogłabym polecić właściwie każdemu – nawet taką z małą ilością dysz, ponieważ kąpiel w takiej wannie naprawdę uspokaja i relaksuje. Wszystko dzięki uderzającą w ciało wodzie, która znajduje się pod ciśnieniem. Z tego co czytałam to powoduje to rozluźnienie mięśni. Oprócz tego w wannie, którą mamy w naszej nowo wyremontowanej łazience zamontowane zostały głowice masujące, co naprawdę sprawia, że po ciężkim dniu w pracy nie ma dla mnie nic lepszego niż długa i ciepła kąpiel.

Bardzo podoba mi się to jak wygląda teraz nasza łazienka. Wcześniej sprawiała wrażenie o wiele za dużej i nie wyglądała na przytulną. Teraz, zdecydowanie się to zmieniło i wnętrze łazienki jest naprawdę ładne. Najbardziej w łazience jednak podoba mi się oczywiście wanna, która była po prostu najlepszym zakupem.