Ostatnio gdy byłam na spacerze z psem zauważyłam, że na moim osiedlu zaczęła się jakaś naprawdę duża inwestycja. Mieszkam w Bydgoszczy i tu ostatnio naprawdę bardzo dużo nowych rzeczy powstaje. Nie wiedziałam tylko co takiego będzie właśnie na moim osiedlu.

Różne badania medyczne w przychodni

badania echa sercaBo budynek jaki jest budowany jest naprawdę duży. Nie wygląda to jednak jak budynek mieszkalny. Rozmawiałam z sąsiadką z bloku i okazuje się, że powstaje tam bardzo nowoczesna przychodnia. Co prawda u nas na osiedlu jest przychodnia. Jednak jest to taka podstawowa przychodnia gdzie jest niestety bardzo mało specjalistów. Także bardzo cieszę się z tego, że teraz będzie także taka przychodnia z prawdziwego zdarzenia. Sąsiadka mówiła, że będą tu się mieściły specjalistyczne gabinety lekarskie właśnie. Będzie urologia czyli będzie można sobie badania urologiczne tu na miejscu. Będzie także rehabilitacja urologiczna robiona również na miejscu. Najbardziej zdziwiło mnie to, że będzie tu przyjmował kardiolog, który będzie przeprowadzał jakieś nieskomplikowane zabiegi. Będzie tu po prostu chirurgia klatki piersiowej, mają przyjmować tu najlepsi specjaliści. I będzie także specjalny oddział w którym będą mogły przebywać osoby po takich właśnie zabiegach. W większości będą to operacje wykonywane prywatnie. Dla mnie najważniejsze, że na miejscu będą wykonywane badania echa serca i że nie trzeba będzie na nie specjalnie jechać do szpitala. Myślę, że teraz moje osiedle będzie znane z tego miejsca.

Bo jednak tak jest, że gdy w mieście przyjmuje wielu specjalistów to już wszyscy mniej więcej kojarzą tą okolicę. Ja uważam, że takich miejsc powinno być jak najwięcej. Oczywiście wiadomo, że w tym miejscu trzeba będzie zapłacić za wizytę. Ja czasem po prostu wolę zapłacić niż długo czekać.

Czytaj więcej na: http://www.parismed.pl