Prowadząc własny biznes nigdy nie jest łatwo. Przekonałam się o tym na własnej skórze jako właścicielka salonu fryzjerskiego. Przed pandemią wszystko było wporządku, jednak zauważyłam spadek obrotów i klientek. Zamknięcie mi nie pomogło. Od pewnego czasu zauważyłam jednak, że klientki chętnie do mnie wracają dodatkowo przyprowadzajac swoje koleżanki oraz inne znajome. 

Nowe myjki fryzjerskie potrzebne na cito 

myjnie fryzjerskie podwójneTo sprawiło mi ogromną radość i spowodowało, ze jeszcze raz uwierzyłam w siebie i swój biznes. Napływ nowych oraz powrót stałych, byłych klientek był dla mnie ogromną szansą na nowy start. Sprawiło to również, że zupełnie inaczej – bardziej krytycznie spojrzałam na swój salon. Ostatni remont i modernizacja przeprowadzane były ponad siedem lat temu. Niektóre sprzęty, chociaż naprawiane regularnie i tak ulegały zniszczeniu. Jak na przykład moja myjka fryzjerska. Była naprawdę dobra, bo nie oszczędzałam na jej zakupie, jednak widać było już drobne pęknięcia i nadgryzający ząb czasu. Postanowiłam zwrócić się do producenta od któego kupowałam poprzednio myjkę. Stwierdziłam, że skoro byłam zadowolona poprzedni razem nie ma sensu zmieniać firmy. To był trafny wybór, ponieważ przedstawiciel zaproponował mi myjnie fryzjerskie podwójne. Na pocztku myślałam, że nie będą mi potrzebne aż dwa stanowiska, jednak po głębszej analizie doszłam do wniosku, ze skoro mam zamiar zmienić salon, a nowe klientki wciąż się do mnie zapisują warto jest postawić na podwójną myjkę, tym bardziej, że mogłabym zatrudnić kogoś do pomocy. 

Po modernizacji okazało się, ze zakup podwójnej myjki fryzjerskiej był strzałem w dziesiątkę. Kiedy zatrudniłam drugą fryzjerkę mogła ona równocześnie obsługiwać drugą klientkę lub wykonywać relaksacyjny masaż głowy w oczekiwaniu na usługę.