Moja koleżanka kupiła sobie niedawno nowe mieszkanie. Jest to mieszkanie, które znajduje się w centrum Łodzi czyli tak naprawdę jest to bardzo dobra lokalizacja. Koleżanka wcześniej od lat wynajmowała mieszkanie. Jej sytuacja w firmie nie pozwalała jej na to żeby mogła wziąć kredyt na mieszkanie.

Kto by pomyślał ile rzeczy robi agencja reklamowa

agencja reklamowaJednak jakiś czas temu zmieniła pracę i w końcu otrzymała kredyt za który kupiła mieszkanie. Koleżanka w mieszkaniu ma wszystko nowe. Mi się bardzo podoba to w jaki sposób urządziła swoje nowe mieszkanie. Ja przynajmniej bardzo dobrze czuję się w tym wnętrzu. Najbardziej podoba mi się chyba kuchnia. Jest to kuchnie niezwykle nowoczesna robiona pod zabudowę. Jest też szkło w kuchni i nie tylko szkło jest na ścianach ale także jest blatem. Jest to oczywiście specjalne hartowane szkło, które jest odporne na uszkodzenia. Koleżanka to szkło zamawiała w agencji reklamowej. Ta polecana agencja reklamowa w Łodzi jest mi znana. Po prostu u mnie w pracy właśnie tam odbywało się oklejanie samochodów służbowych. A wiadomo, że taka reklama jest teraz bardzo popularna. Kuchnia koleżanki jest biała. A szkło, które zostało zastosowane jest czarne z takimi lekkimi przebłyskami jasnego. Naprawdę wygląda to bardzo ładnie i nowocześnie. Koleżanka od momentu gdy przeprowadziła się do nowego mieszkania i ma nową kuchnię zaczęła gotować. Wcześniej nie pamiętam żeby przygotowywała coś samodzielnie. Ja po prostu myślałam, że może ona nie za bardzo potrafi lub lubi gotować. Koleżanka powiedziała mi, że w tej kuchni jaką miała na wynajmowanym mieszkaniu po prostu jej się nie chciało.

A w tej nowej kuchni gotowanie sprawia jej przyjemność. Ogólnie nie tylko kuchnię ale całe mieszkanie koleżanka bardzo ładnie urządziła. Wrażenie robi też bardzo ładna łazienka, która jest bardzo duża.