Zamówiłam nową kuchnię w jednym z salonów kuchni. Nie mogłam się jej już wprost doczekać. W sumie gdy ją tylko zamówiłam stwierdziłam, że muszę koniecznie kupić także nowe dodatki. Stwierdziłam, że kupię jakąś nową zastawę by pasowała kolorystycznie do kuchni.

Blaty z kamienia są idealne do kuchni

blaty z kamieniaMam salon połączony z kuchnią także wszystko będzie naprawdę dobrze wyglądało. Kuchnię zamówiłam w Warszawie w salonie kuchni, z którego korzystała wcześniej moja mama. Wiedziałam, że są to osoby bardzo rzetelne i chociaż gdzie indziej może zapłaciłabym mnie i miałabym kuchnię szybciej to mi zależało na tym by była dobrze zrobiona. W sumie w województwie mazowieckim jest to jedyny salon, który korzysta z tak wielu materiałów przy wykonywaniu kuchni. Moja kuchnia miała być biała na wysoki połysk. Po prostu takie kuchnie podobają mi się najbardziej. Zamówiłam do niej też blaty granitowe w ciemnym fiolecie. Te blaty granitowe będą wyglądały naprawdę pięknie z białymi szafkami. W sumie od razu chciałam mieć piękne blaty z kamienia mazowieckie – wyglądają po prostu bardzo dostojnie. W sumie można także zamówić blaty drewniane i odpowiednio je pomalować. Jednak drewno nie jest tak trwałe jak kamień. Także stwierdziłam, że wolę droższy ale lepszy materiał. Moi rodzice mieli kiedyś u siebie w domu schody drewniane. Jednak po jakimś czasie wymienili je na schody granitowe i wiem jaka była różnica. Po prostu schody z kamienia nie dość, że dużo lepiej wyglądają to są bardzo wytrzymałe. Także wiedziałam, że taki blat również będzie nie do zniszczenia. Zresztą nie będę musiała przejmować się każdym uderzeniem jakiegoś przedmiotu o blat.

Na drewnianym blacie miałam bardzo dużo takich właśnie wgnieceń. I zawsze bardzo przejmowałam się gdy widziałam jakieś nowe wgniecenie. Wyglądało to po prostu bardzo nieestetycznie.