Jeśli wybieramy się w Góry Stołowe możemy za naszą bazę wybrać Kudowę Zdrój. To malownicze miasteczko uzdrowiskowe oferuje wiele atrakcji. Po wizycie w rezerwacie Błędnych Skał możemy udać się do pijalni wód źródlanych.

Niedrogie noclegi z wyżywieniem w Kudowie Zdroju

nocleg z wyżywieniem kudowa zdrójNa miejscu znajdziemy masę atrakcji turystycznych. Ze znalezieniem hotelu także nie będzie problemu. Jeśli chodzi o nocleg z wyżywieniem Kudowa Zdrój oferuje ich mnóstwo. Oprócz licznych sanatoriów znajdziemy tu hotele i pensjonaty. Cena też nie będzie wygórowana. Będą w Kudowie Zdroju swoje kroki obowiązkowo musimy skierować do Kaplicy Czaszek, zbudowanej z czaszek i piszczeli ofiar zarazy. Wrażenia będą niezapomniane. Musimy też  skosztować wód mineralnym w pijalni. Źródło, z którego możemy korzystać za darmo, znajduje się w Parku Zdrojowym. Koniecznie zajrzyjmy też do Ogrodu Muzycznego, gdzie znajdziemy piękne rzeźby instrumentów, m.in. harfę i fortepian. Zdjęcie zrobione w tym miejscu będą bardzo oryginalne. Osoby poszukujące adrenaliny powinny odwiedzić park linowy. Jest tu półkilometrowy tor z mostami linowymi i innymi przeszkodami. Miejscem wartym odwiedzenia jest Muzeum Parku Narodowego Gór Stołowych. Jest to jedne z największych na świecie muzeum żab, znajduje się tu ponad 3000 eksponatów z ponad 20 krajów świata. Udajmy się też do Muzeum Zabawek. Znaną i popularną atrakcją turystyczną w Kudowie Zdroju jest też ruchoma szopka bożonarodzeniowa, powstała na początku XX wieku.

Kiedy znajdziemy już odpowiedni dla nas nocleg zapoznajmy się z miejscowymi zabytkami i atrakcjami. Kudowa Zdrój zapewnia niezapomniane wrażenia. To malownicze miasteczko pełne jest interesujących miejsc, które warto odwiedzić. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie i swoich dzieci.