Dostałam prace jako przedstawiciel handlowy. Moja koleżanka pracuje w tej samej firmie i to dzięki niej dowiedziałam się o procesie rekrutacyjnym, który trwał. Firma szukała młodych i energicznych pracowników najlepiej kobiet ale nie konieczne, które znają się na kosmetykach.

Sprzedaję polskie kosmetyki

dobre polskie kosmetyki naturalne dla kobietPraca dla mnie idealna. Może i jestem ekspertem ale znam się na kosmetykach. Sama się maluję i często staram się szukać nowości w kosmetykach żeby być na bieżąco z aktualną modą. Na początku zatrudnienie będę miała zagwarantowane szkolenie, które będzie prowadzone przez pracowników, którzy mają długi staż i znają bardzo szczegółowo wszystkie kosmetyki, które są sprzedawane klientom. Dobre polskie kosmetyki naturalne dla kobiet są chętnie wybierane przez klientki. Moja koleżanka także jest przedstawicielem handlowym i ona nigdy nie miała problemu żeby sprzedać kosmetyki, które pochodziły z tej firmy. Współpracuje z wieloma klientami indywidualnymi a także sklepami czy galeriami. Każdy przedstawiciel handlowy ma swój rejon ale może także na własna rękę szukać chętnych klientów do współpracy. Bardzo się ciesze, że dostałam pracę, trochę jej szukałam i powoli traciłam nadzieję. W firmie jako przedstawiciel pracuje od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów, które udało mi się osiągnąć. Mam co miesiąc założony plan ale dobre polskie kosmetyki naturalne dla kobiet dobrze się sprzedają. Klientki są coraz bardziej świadome i wybierają wysoką jakość. Zawsze realizuję swoje cele i jestem z tego dumna.

Mój przełożony jest zadowolony z efektów mojej pracy. Dostałam ostatnio propozycję awansu. Nie musiałabym już jeździć po klientach a przygotowywałabym nowych pracowników do pracy. Zdecydowałam się na propozycję szefa bo jest to dla mnie duże wyróżnienie.