Aranżacje wnętrz interesowały mnie od kiedy byłam mała. Pamiętam, że tworzyłam różne mieszkania i domy dla swoich lalek marząc o tym, żeby w przyszłości projektować prawdziwe wnętrza. Poszłam więc na studia w tym kierunku i obecnie prowadzę własne biuro projektowe. Największą satysfakcję, jednak, mam z tego, że obecnie urządzam własne mieszkanie. 

Kamień w naszym mieszkaniu

kamień naturalny neroCałe życie marzyłam o tym, żeby najpierw kupić mieszkanie, a potem wybudować dom. W tym  roku zrealizowałam pierwsze z tych marzeń i właśnie urządzam swoje pierwsze w życiu własnościowe mieszkanie. Jako zawodowa projektantka wnętrz chciałam, żeby było ono w stanie surowym. Chciałam je w pełni zaaranżować po swojemu. Na ten moment jestem w trakcie urządzania salonu. Jest tu piękna ściana, na której znajdzie się kamień naturalny nero, który wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Obecnie panuje moda na naturalne kamienia we wnętrzach, ale ja akurat nie sugerowałam się modą. Po prostu podoba mi się taki kamień. Ten który wybrałam, jest nieco surowy w swoim wyglądzie, jednak połączony z innymi naturalnymi elementami i odpowiednimi dodatkami ostatecznie może stworzyć bardzo przytulną przestrzeń. Kamienie naturalne mają dość wysokie ceny, jednak są niej warte. Cechuje je odporność na uszkodzenia no i przede wszystkim niezwykle oryginalny wygląd. Kamenie pięknie prezentują się z dużą ilością roślinności i z drewnem. Trzeba tylko odpowiednio wszystko ze sobą połączyć. 

Właśnie jestem w trackie urządzania wnętrz swojego mieszkania. Jako profesjonalna projektantka wnętrz jestem niezwykle uszczęśliwiona, że w końcu mogę urządzić swoje mieszkanie. Jednym z ważnych elementów mojego salonu i sypialni będą ściany wyłożone naturalnym kamieniem. Zdecydowałam się na kamień nero, który tworzy  niesamowity klimat.