Wypełnianie ust lub inne zabiegi polegające na przerwaniu ciągłości naskórka i zaaplikowaniu wypełniacza, są zdecydowanie bolesnymi zabiegami. To dlatego stosuje się tam znieczulenie miejscowe, a dodatkowo dobrą opcją jest wybór wypełniacza z zawartą w nim substancją znieczulającą. Na pewno znajdziemy wiele takich wypełniaczy, które ułatwią nam pracę, a naszej klientce zapewnią komfort. 

Wybór wypełniaczy 

wypełniacz princess volume lidokainaWybierając wypełniacze mamy naprawdę szeroki asortyment różnych produktów. Czasami nie do końca wiemy, które z nich okażą się strzałem w dziesiątkę, a które lepiej omijać. Jeśli szukamy wypełniacza z substancją znieczulającą, to wypełniacz Princess Volume lidokaina może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zastosowanie wypełniacza od razu z lidokainą sprawi, że pacjentka odczuje tylko pierwsze wkłucie w danym obszarze, po czym substancja znieczulająca zacznie od razu działać. W związku z tym kolejne podanie kwasu w danym obszarze nie będzie powodowało już tak znacznego dyskomfortu. Na pewno pacjentki docenią mniej bolesny zabieg i chętnie będą do nas wracały, więc warto rozważyć taką propozycję. Wypełniacz Princess Volume jest bardzo często stosowany w przypadku wypełniania ust. Z pewnością warto zaoferować go swoim pacjentkom.

Dobierając wypełniacze warto zdecydować się na jak najwyższą jakość oraz wybrać produkty oferujące jak największy komfort naszym pacjentkom. Okazuje się, że do wyboru mamy wiele ciekawych propozycji i z pewnością dobrze będzie zerknąć na to, co oferuje wypełniacz Princess Volume. Jest to bardzo często stosowany wypełniacz, który daje świetne efekty głównie w okolicy ust. Możemy zredukować nim również drobne zmarszczki. Dlatego warto wybrać najlepszą i sprawdzoną opcję, jaką jest wypełniacz Princess.