Kupiłam mieszkanie jakiś czas temu. Kupiłam je naprawdę bardzo tanio. Jednak to chyba przez to, że mieszkanie nie jest za bardzo ustawne. Jest w nim bardzo dużo skosów dlatego też ciężko jest dopasować meble tak żeby nie zabierały zbyt dużo miejsca.

Zakup szafy wnękowej na wymiar

szafy wnękowe lubelskiePoprzedni właściciele chyba jakoś nieumiejętnie to zrobili. Ja wiedziałam, że postaram się żeby wnętrze wyglądało inaczej. wiedziałam po prostu, że trzeba będzie akurat do takiego mieszkania kupić po prostu meble na wymiar a nie takie standardowe z salonu. Najważniejsze były dla mnie szafy. Bo to właśnie one do tej pory zajmowały dużo przestrzeni, która mogłaby być wykorzystana w zupełnie inny sposób. Znalazłam szybko firmę, która robi takie właśnie meble na wymiar. Pojechałam tam. Okazało się, że tam robione są najlepsze szafy wnękowe lubelskie właśnie. Pan na miejscu pokazał mi jakie są u nich robione. Ja od razu powiedziałam, że taka jaką ja chcę zamówić będzie niewymiarowe. Chcę po prostu maksymalnie dopasować ją do skosów w mieszkaniu tak żeby wykorzystać wnękę jaka tam jest. Pan powiedział, że dla niego to nie jest żaden problem i że wykonywał jeszcze dziwniejsze kształty szaf niż te, które ja zaproponowałam. Wybrałam odpowiednie drewno i ogólnie to jak z zewnątrz szafa będzie wyglądała. Bardzo spodobał mi się projekt jaki pokazał mi ten pan. Widać było, że jest prawdziwym profesjonalistą, który bardzo szybko i starannie pracuje. 

Byłam umówiona, że za dwa tygodnie szafa zostanie przywieziona do mieszkania i na miejscu zamontowana. W tym czasie mogłam pomalować ściany i pozbyć się starych mebli. W umówionym terminie moja zamówiona szafa wnękowa została przewieziona. Panowie szybko ją zamontowali. Byłam bardzo zadowolona z efektu. Teraz całe mieszkanie wyglądało na dużo większe.