Czy w wypożyczalni samochodowej można wynająć sobie samochód wart kilkaset tysięcy złotych? Oczywiście, że można, ale trzeba znaleźć odpowiednią wypożyczalnię, która ma takie samochody w swojej ofercie. W województwie śląskim najdroższe samochody można wypożyczyć w Gliwicach. Tamtejsze wypożyczalnie kierują swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów.

Ile kosztuje wynajęcie najlepszego samochodu?

najlepsze auta - wynajem w gliwicachKilka wypożyczalni samochodowych w Gliwicach oferuje samochody z najwyższej półki. Nie będziemy wymieniać marek, ale w jednej z wypożyczalni można znaleźć samochód warty dwa miliony złotych. Do setki przyśpiesza w trzy sekundy, więc jazda takim samochodem przysparza niemalże o palpitację serca. Potężne przyśpieszenie niesie za sobą ogromną frajdę z jazdy. I teraz pewnie każdy się zastanawia ile trzeba mieć pieniędzy, żeby wypożyczyć najlepsze auta – wynajem w Gliwicach jest akurat bardzo konkurencyjny cenowo. Auto, które kosztuje dwa miliony musi być oferowane z kaucją – to naturalne. Za dobę wynajmu trzeba zapłacić prawie dziesięć tysięcy złotych. Kaucja wynosi pięćdziesiąt tysięcy złotych, ale jest ona zabezpieczeniem ewentualnych uszkodzeń wewnątrz pojazdu. Kaucja jest w pełni zwrotna, więc tego kosztu nie należy liczyć jako opłaty za wynajem. Pocieszający jest fakt, że przy dłuższym najmie zapłacimy znacznie mniej za każdy kolejny dzień. Wynajęcie tego najlepszego samochodu na tydzień kosztuje około czterdziestu tysięcy złotych.

Może się wydawać, że dziesięć tysięcy złotych za wynajęcie na dobę samochodu to zaporowa kwota, ale za taką przyjemność z jazdy warto zapłacić każde pieniądze. Wbrew pozorom stawka za wynajem takiego super szybkiego samochodu jest naprawdę niska. Tym bardziej, że maleje ona z każdą kolejną dobą jeśli tylko zdecydujemy się na dłuższy wynajem.