Niedawno dostałam pracę w salonie kosmetycznym. Miałam polecać klientom kosmetyki odpowiednie do ich cery i potrzeb. Sama na co dzień się nie malowałam, ale doszłam do wniosku, że jeśli będę polecać coś z czego widać, że sama korzystam, to może to być lepiej odbierane. Stwierdziłam, że w związku z tym, muszę nauczyć się ładnie malować.

Zapisałam się na indywidualne lekcje nauki makijażu

indywidualna nauka makijażu we wrocławiuNie miałam wprawy w wykonywaniu makijażu, dlatego się nie malowałam. Wiedziałam do czego służą poszczególne kosmetyki i nic poza tym. Doszłam więc do wniosku, że powinnam zapisać się na lekcje malowania się. Wiedziałam, że w mojej okolicy jest wiele salonów, które proponuje tego typu usługi. Chciałam nauczyć się malować od profesjonalnej kosmetyczki, która podpowie mi jak zakryć mankamenty mojej urody, ale jednocześnie nie przesadzić z nadmiarem kosmetyków. Bez problemu znalazłam kosmetyczkę, w której ofercie była indywidualna nauka makijażu we Wrocławiu. Miała ona bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientek. Wiele osób pisało, że lekcje prowadzone są w miłej, przyjemnej atmosferze, w tempie dopasowanym do indywidualnych potrzeb kursantki. Podczas lekcji korzysta się z profesjonalnych kosmetyków renomowanych marek. Termin lekcji można ustalić indywidualnie, kosmetyczka przyjmuje także w weekendy i w godzinach wieczornych, co mi osobiście bardzo pasowało ze względu na pracę.

Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim dlatego, że dzięki indywidualnym lekcjom nauczyłam się perfekcyjnie malować. Teraz mogę nie tylko sama się malować, ale także robić makijaż innym. Na indywidualnych lekcjach pod czujnym okiem kosmetyczki nauczyłam się na co zwracać uwagę i jakie powinny być moje ruchy. Nabrałam bardzo dużej wprawy.