Udało mi się złapać pracę dorywczą. Zastanawiałam się, czy znajdę coś takiego, aby pogodzić ze studiami, ale na szczęście dałam radę. Dostałam pracę w galerii, przy takim stoisku. Taka mała wysepka z różnymi świecami i tak dalej.

Sprzedaję kolorowe kule do kąpieli

kule do kąpieliPowoli przyzwyczajałam się do pracy i poznawałam różne zapachy. Mieliśmy między innymi aromatyczne kule do kąpieli które nie dość, że wyglądały estetycznie, to jeszcze pięknie pachniały i miały różne właściwości odżywcze dla skóry. Sama sobie takie kupiłam, żeby móc wypróbować je w domu. Drugim ciekawym produktem były woski zapachowe, które umieszczało się w takie specjalne kominki, żeby ładnie zapach mógł się unosić. Jak rozpalę je w sklepiku to praktycznie w całej galerii pachnie i ludzie pytają się co to. Dzięki temu też w łatwy sposób do nas trafiają i mogą kupić nasze woski Kringle Candle, by pachniało im też w domu. Zawsze wszyscy wracają, i są zadowoleni, chwalą nasze świece yankee candle i aż miło mi słuchać takich pochwał, bo wtedy miło się człowiekowi robi, że chociaż w jakiś sposób może poprawić nastrój klientów. Równie dobrze świeczki woodwick się sprzedają, ponieważ oprócz ładnego zapachu mają też elegancki wygląd, który przypomina drewno. Zawsze zachwalam nasze produkty, ale tylko te, które faktycznie dobrze się sprawdzają. Nigdy nie poleciłabym nikomu czegoś, co nie jest dobre i godne polecenia, i mi się nie podoba.Staram się być szczera, i dlatego jak wiem, że coś może być niekorzystne lub nietrafione, to od razu o tym informuję klienta. Mam takie szczęście, że akurat w moim stoisku wszystko jest takie jak powinno być.

Sama też często robię tam zakupy i po pracy przynoszę sobie do domu różne pachnące produkty. Mam już tyle różnych rodzajów zapachów, że do wyboru do koloru. Na każdy humor i każdy nastrój mam.