Tatuaże to moje życie – uwielbiam je robić, ale też i oglądać prace innych. Tatuaże traktuję jako sztukę, a więc nad każdym projektem pracuję bardzo długo i jestem staranny w tym co robię. Myślę, że dzięki mojemu podejściu udało mi się zajść w życiu zawodowym tak wysoko. Prowadzę swój własny salon tatuażu, który jest popularny i zatrudniam dwóch świetnych tatuażystów.

Dobry tatuażysta traktuje swoją pracę jako pasję

dobry tatuażysta w KatowicachNa swoją pozycję na rynku pracowałem bardzo długo, ale myślę, że w każdej branży jest tak samo. By osiągnąć sukces liczy się wytrwałość, ale też i szczęście. Bardzo cieszę się kiedy słyszę opinie, że jestem najlepszym tatuażystą w Katowicach. Pracowałem i cały czas pracuję bardzo ciężko właśnie po to by klienci byli zadowoleni i by samemu być dumnym ze swoich projektów. Uważam, że nie ma w tym nic złego, że sam myślę o sobie w kategorii „dobry tatuażysta w Katowicach„. By być dobrym tatuażystą trzeba przede wszystkim mieć szacunek do swoich projektów. Nie tatuuję projektów innych tatuażystów, bo uważam to za kradzież. Nie mam też dużego wyboru gotowych wzorów tatuaży, ponieważ zawsze chcę stworzyć dla klienta coś wyjątkowego. Mam swój oryginalny styl, co uważam za zaletę i myślę, że moi klienci też to doceniają. Każde zlecenie traktuję bardzo poważnie i zawsze daję z siebie wszystko i w procesie projektowania wzoru oraz tatuowania. W swojej pracy bardzo dbam też o to by wszystko było higieniczne i sterylne, co uważam za podstawę w każdym studiu tatuażu.

Mam nadzieję, że z czasem mój salon tatuażu rozwinie się jeszcze bardziej. Mam również zamiar wprowadzić do swojego salonu możliwość wykonywania piercingu. Połączenie studia tatuażu i miejsca gdzie można zrobić sobie kolczyki jest bardzo popularne, a więc jestem pewien, że i u mnie to by się sprawdziło. Oczywiście bardzo zależy mi też na tym by utrzymać swoje dobre imię i same dobre opinie o mojej pracy.