Do klasy zaprosiłem koleżankę, która ma firmę sprzątająca budynki w naszym mieście. Miała opowiedzieć dzieciom jak się zarabia na tym, kiedy się sprząta mieszkania. Pokazała nam zdjęcia mieszkania jakie bywają zapuszczone, a potem jakie są mieszkania po wyjściu jej ekipy sprzątającej.

Mieszkania i biznes koleżanki

mieszkaniaFirma sprząta mieszkania dla młodych w Bydgoszczy i jest jedną z największych. Mariolka, znała firmę pani, ponieważ ta firma sprząta nie tylko mieszkania, ale też biura. Firma mojej koleżanki właśnie sprzątała biuro jej ojca. Bardzo to ucieszyło moją koleżankę, bo uznała, że planowała na początku sprzątać tylko mieszkania. Właśnie przygoda z biurem była o tyle ciekawa, że ojciec moje uczennicy natknął się na moją koleżankę, gdy opuszczała właśnie jego mieszkania z ekipą. Stwierdził, że wspaniale wszystko zostało posprzątane i zapytał się, że może wyczyścić jego biuro tak dobrze jak te mieszkania. Więc historia się rozwijała. Fantastycznie jest słuchać o koleżance, której się powodzi. Kto by pomyślał, że sprzątanie mieszkania, pozwoli jej na spory sukces w branży w Bydgoszczy. Kiedyś zapraszałem ją do swojego mieszkania, ale prywatnie, bo sam potrafię sprzątać i mam na to czas. Jednak okazało się, że nie przyjęła mojego zaproszenia do własnego mieszkania, bo nie ma na to ochoty i ma chora kotkę przy której musi zostać. I temat mieszkania musiał jednak poczekać, ale zaprosiłem ją na lekcję aby z dziećmi porozmawiała. Stwierdziła na początku, że opowieści o sprzątaniu mieszkania, nie są najbardziej fascynujące, ale jednak dała się przekonać.

Pewnie się zastanawiała, czy po lekcji zaproszę ją do swojego mieszkania, ale tym razem też kwestia mieszkania musi poczekać. Najważniejsze, że jej firma będzie zawsze sprzątała mieszkania. Aj robiła to bardzo dobrze.