Moja córka zaczęła pracować firmie i świetnie sobie radzi. Postanowiła podjąć pracę jaką zaoferował jej producent etykiet. Była szalenie zadowolona z pierwszego dnia pracy i tak się utrzymuje do dzisiaj. Moja córka trafiła na dział w którym wykonuje się druk kodów, oraz inne czynności związane z logistyką.

Moja córka pracuje wykonując etykiety logistyczne

etykiety logistyczne

Druk kodów to w zasadzie tylko obsługa odpowiedniego oprogramowania, a moja córka jest w tych rzeczach bardzo biegła. Producent etykiet był bardzo z niej zadowolony, dlatego przeniósł jej na bardziej ambitne stanowisko. Zajmowała się drukowaniem takich rzeczy jak nowoczesne etykiety logistyczne, które potem musiała kleić na paczki, na zamówienia, kontaktować się z kurierami. Etykiety logistyczne były dla córki, również małym wyzwaniem, bardzo szybko wszystko opanowała. Drukowała i przygotowywała etykiety logistyczne bardzo szybko i sprawnie, więc szef już na początku jej pracy chciał ją awansować. Byłoby to jednak afrontem dla jego starszych pracowników, więc musiał się trochę powstrzymać. W każdym razie głośno było w firmie, że producent etykiet ma swoją ulubienicę. Co się później okazało, moja córka sama poprosiła o przydział dodatkowych obowiązków, więc zajęła się wysyłaniem do klientów takich produktów jak etykiety foliowe. Wszystkie te etykiety foliowe musiała przygotować w systemie, zebrać zamówienie, dać informację do magazynu aby przygotował paczkę i potem wysłał w wyznaczone miejsce. Etykiety foliowe stały się wielkim zadaniem mojej córki, bo chciała w jakości pracy przebić starszą rangą pracownicę.

Oczywiście przyszło jej to z łatwością, więc doszły etykiety usuwalne, tutaj również było łatwo. Tak samo te etykiety usuwalne musiała posegregować względem zamawiającego, sprawdzić wydruki i wysłać. Wszyscy już są z niej zadowoleni