Mieszkam w dużym mieście w centrum Polski, jakim jest Łódź. Mam odłożoną sporą gotówkę, na to, aby móc otworzyć własny biznes. Moje kompetencje zawodowe są szerokie. Sprzedawałam już auta w salonie samochodowym, natomiast z wykształcenia jestem magistrem chemii. W związku z tym mogłabym otworzyć sklep z chemią samochodową.

Chemia samochodowa – jakie środki?

najlepsza chemia samochodowa w ŁodziMam już zrobiona wstępną koncepcję mojej firmy. Wiem, w jakim miejscu ma być lokal, ile będę płacić za czynsz, ubezpieczenie i podatki. Muszę się jeszcze zastanowić nad kwestia konkretnych produktów. Wiem o tym, że chcę, by to była najlepsza chemia samochodowa w Łodzi po to, aby firma była popularna i dochodowa. Nie mogę sobie pozwolić na bankructwo, dlatego moim celem będzie sprzedawanie produktów wysokiej jakości. Co konkretnie powinno się znaleźć? Wymienić tutaj mogę zarówno tanie, jak i drogie produkty. Środki do konserwacji i czyszczenia zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Na pewno chcę zainwestować w różnego rodzaju pochłaniacze wilgoci, które ostatnimi czasy robią furorę na rynku motoryzacyjny. Ponadto w zasobach mojego sklepu nie zabraknie zestawów do polerowania zarówno szyb, jak i karoserii samochodowej. W końcu każdy pragnie cieszyć się ładnym wyglądem swojego auta. Zimą będę sprowadzać z hurtowni odmrażacze szyb i inne specyfiki, które pomogą usunąć lód z powierzchni samochodu. Problemem wielu kierowców jest korozja. Spróbuję rozwiązać ten problem i będę sprzedawać środki antykorozyjne przydatne podczas śnieżyc oraz związanymi z tym związkami zawierającymi niszczącą sól. Latem będę inwestować w środki zapobiegające parowaniu. Sądzę, że to właśnie będzie strzał w dziesiątkę.

W moim asortymencie będzie o wiele więcej produktów. Liczę na to, że mój sklep będzie rentowny. W końcu wkładam w jego rozwój wiele pracy, pieniędzy i serca.