Każda dziewczyna chciałaby być tą najważniejszą dla swojego chłopaka. Wszystkie tego pragną, niestety nie zawsze jest tak jak sobie wymarzymy. U nas było trochę inaczej. Dla mojego chłopaka najważniejszy był jego wielki, gruby i wyliniały kocur.

Drapaki dla kotów w różnych pomieszczeniach

drapaki dla kotówTak, może to brzmi śmiesznie, ale to jemu poświęcał najwięcej czasu. Ja byłam na dostawkę jak to się mówi. Zawsze z rana chodził do sklepu po jakieś paszteciki i żarcie dla tego zwierzaka. Ten kot miał lepiej niż niejeden człowiek. Co miesiąc kupował mu nowe drapaki dla kotów, by miał urozmaicenie. Patrzył jak się bawi, i sobie śpi na tych legowiskach. Mówił, żebym spojrzała, bo to takie urocze, że sobie właśnie urządza zabawę przy drapaku. Te drapaki dla kota były porozstawiane w jego domu wszędzie. Jeden w kuchni, jeden w łazience nawet(!). No i oczywiście w jego pokoju. Nie mieszkałam z nim, i trochę się z tego powodu cieszyłam, bo mogłam wtedy chociaż od tego kota odpocząć. Mnie ten odgłos jak sobie pazury tępi strasznie denerwował. Od razu miałam dreszcze od tego drapania. Nie wiedziałam jak mam się zachować, i czy powiedzieć mu coś na ten temat. Wiedziałam, że go nie zmienię i tak, skoro to jego oczko w głowie, więc jakoś tolerowałam tego zwierzaka, drapak dla kota i inne jego zabawki. Kiedyś przypadkiem przewróciłam ten drapak, jak szukałam swojej koszulki, i oczywiście, był na mnie zły, że wystraszyłam kiciusia, i że teraz już nie będzie chciał sobie na nim drapać, bo będzie to ze strachem kojarzyć. No parodia po prostu, i jak ktoś to czyta, to pewnie się śmieje, ale dla mnie to był na prawdę wielki problem.

Nie mogłam go nigdzie wyciągnąć wieczorem, bo kot ma jakieś problemy ze zdrowiem, i boi się go zostawić samego. Nie wiem, czy na dłuższą metę tak wytrzymam, i czy się przyzwyczaję do tej sytuacji.

Tu znajdziesz drapaki dla kotów cotec.pl