Ostatnimi czasami otrzymujemy dużo pytań o przemysłowe uchwyty. W związku z dużym zainteresowaniem przedstawiamy naszą ofertę. Mamy nadzieję że każdy przedstawiciel firm zajmujących się masową produkcją znajdzie u nas produkty spełniające jego wymagania. W sytuacji gdy tak się nie stanie liczymy na kontakt w celu dostosowania produktów do celów naszego klienta. Zadowolenie tego jest bowiem dla nas najważniejsze.

Oferta mocowań przemysłowych

przyrządy mocujące do produkcji seryjnejNasza oferta jest w naszym mniemaniu bardzo obszerna. Nasze przyrządy mocujące do produkcji seryjnej wykonane są z wysokiej jakości materiałów w celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości. Poza tym zapewniamy długi okres gwarancyjny gdyż jesteśmy pewni co do ich trwałości. Posiadamy imadła i zaciski o różnych rozmiarach i sposobach mocowania do ram dzięki czemu jesteśmy w stanie zamontować je w praktycznie dowolnych rodzajach urządzeń oraz w dowolnej płaszczyźnie. Ciekawym rozwiązaniem są zaciski szybkomocujące przydatne w razie konieczności natychmiastowego przytrzymania przedmiotu w danej pozycji. Ciekawym i niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem są mocowania magnetyczne, służące do pracy z materiałami ferromagnetycznymi, oparte na działaniu elektromagnesów. Dobór mocy tych urządzeń jest różny i dostosowany do ciężaru z jakim będą pracować. Do mocowania bez usztywniania posłużyć mogą zestawy kołków, kątowników montażowych i podkładki rożnych typów lub płyty łożyskowe o kształcie możliwym do dostosowania do potrzeb naszego klienta. Wszystko to dostępne w dobrych cenach, które jesteśmy w stanie obniżyć jeszcze bardziej przy masowym zakupie.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że nasza oferta w pełni zadowoli Państwa potrzeby. Zachęcamy również do zwrócenia uwagi na inne produkty zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w przemyśle. W razie wszelkich wątpliwości liczymy również na kontakt, gdyż nasi konsultanci czekają na rozwiązywanie problemów lub spersonifikowanie zamówienia.