Moja koleżanka od dawna nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Jest to wysoka i moim zdaniem bardzo ładna dziewczyna. Ja uważam, że jej nie brakuje niczego. Jednak ona jest zdania, że ma za małe usta. Jej zdaniem są wręcz nieproporcjonalnie małe.

Dobre działanie medycyny estetycznej

medycyna estetyczna ŁódźW sumie w dzisiejszych czasach są przecież różne metody na to żeby powiększyć sobie usta. Jednak koleżanka nie chciała żeby były one przerysowane. Zależało jej przede wszystkim na naturalnym wyglądzie. A jednak powiększanie ust kojarzy się często z przesadą. W sumie to po spotkaniu z moją znajomą, która przyznał się, że sama robi sobie takie zabiegi zdecydowała się skorzystać z medycyny estetycznej. Bowiem u koleżanki wyglądało to bardzo dobrze. Ta medycyna estetyczna Łódź ma bardzo dobre opinie a do tego znamy jej jedną pacjentkę i wiem, że nie wszystkie usta muszą być tak przesadzone. Koleżanka zapisała się na wizytę. Byłam bardzo ciekawa jak to wszytko wyjdzie. Koleżanka już po zabiegu powiedziała mi, że jest bardzo zadowolona i że lekarz który to robił był prawdziwym profesjonalistą. Dobrał idealnie dawkę preparatu tak żeby usta były powiększone ale jednocześnie naturalne. Po kilku dniach zobaczyłam się z nią. Muszę przyznać, że wyglądała zjawiskowo.W sumie to dopiero teraz zauważyłam, że dużo korzystniej wygląda jednak gdy ma pełniejsze usta. Czyli miała jak najbardziej rację z tym. Powiedziała, że ta klinika medycyny estetycznej jest na bardzo wysokim poziomie.

Nie spodziewała się nawet tego, że gabinety będą wyposażone w taki właśnie sposób. A lekarz sam doradził jej , że najlepiej jest powiększać usta tak żeby wyglądały naturalnie. W sumie to koleżanka myśli już o następnych zabiegach po tym gdy przeczytała jaka jest pełna oferta tego miejsca.