Mój mąż jest lektorem. Ma bardzo dobra pracę w szkole językowej. W dodatkowym czasie organizuje różne szkolenia w firmach a także korepetycje uczniom i studentom. Szkoła języków obcych, w których mąż pracuje działa w centrum miasta w miejscowości Katowice.

Szkoła językowa o dobrej opinii

szkoła językowa Mąż do pracy dojeżdża samochodem. Mąż jest bardzo zadowolony ze swojej pracy. godna uwagi szkoła językowa z Katowic ma bardzo dobre opinii i wiele chętnych słuchaczy do nauki. Firma zapewnia swoim pracownikom dobre warunki jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Mąż sporo swojego dzieciństwa spędził za granicą. Angielski zna bardzo dobrze. Nie wyobraża sobie innej pracy i wcale mu się nie dziwię. Jest najlepszy w tym co robi. Kurs języka angielskiego może organizować także w firmach. Często jeździ do różnych firm w godzinach porannych lub popołudniowych. Zazwyczaj stara się tak układać grafik, żeby godziny nie pokrywały się z nauką w szkole językową, w której pracuje. Nasze dzieci także wiele korzystają na wiedzy swojego taty. Angielski dla dzieci jest bardzo ważny. Mąż od małego zaczął do dzieci mówić w języku angielskim. Na początku myślałam że to za szybko i nie byłam przekonana że to dobry pomysł. Mąż przekonywał, ze w taki sposób dzieci w krótszym czasie nauczą się dwóch języków jednocześnie. Muszę przyznać, że mąż miał racje. Nasze dzieci maja teraz córka siedem a syn pięć lat i potrafią biegle mówić po angielsku. Mają przy tym piękną wymowę. Mąż twierdzi, ze łatwość do nauki odziedziczyli po nim i w zupełności się z nim zgadzam.

Mąż na weekend jedzie do miejscowości Chorzów dostał zlecenie na kurs angielskiego dla firmy kosmetycznej, która w Chorzowie będzie miała wyjazd integracyjny. Na szczęście na ten weekend nie mieliśmy żadnych planów. Za kursy językowe w weekendy mąż bierze podwójną stawkę.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl