Moja mama prowadzi swoja działalność. Zajmuje się organizacją ślubów, bankietów i innych firmowych uroczystości. Mama nie ma swoich lokali. Zawsze kiedy dostaje zlecenie od klienta wyszukuje najlepszych miejsc, które będą spełniały wszystkie potrzeby klienta.

Kompleksowa obsługa imprez to fajna praca

kompleksowa obsługa imprezKompleksowa obsługa imprez to bardzo fajna praca. Zawsze mi się podobała. Mama chwali sobie elastyczny czas pracy i to, że jest niezależna. Jednak kompleksowa i profesjonalna obsługa imprez ma także swoje wady. Czasem mamy nie ma wieczorami w domu bo jest w na konferencji, która organizuje i pilnuje czy wszystko idzie zgodnie z planem. Każda praca ma swoje plusy i minusy. Organizacja imprez firmowych to dziedzina, która bardzo dobrze się rozwija. Wiele firm organizuje dla swoich pracowników różne imprezy z najróżniejszych okazji. Obsługa bankietów najczęściej jest zabawiana przez rodziny. Bankiety są organizowane z okazji chrzcin, komunii, ślubów, urodzin czy rocznic. Rodziny czasem organizują zwykłe spotkanie rodzinne i także zgłaszają się do mojej mamy. Mama wyszukuje wówczas lokalu. Wynajem lokalu, rejestracji czy innych atrakcji jest bardzo ważne. Wszystkie sprawy muszą być załatwione wcześniej klienci byli ze wszystkiego zadowoleni. Jeżeli chodzi o konferencje to mama jest odpowiedzialna tylko za znalezienie lokalu. Obsługa techniczna konferencji nie wchodzi w zakres usług. Mama każdą wolną chwilę poświęca swojej firmie. Sama szuka sobie klientów i spotyka się z nimi na różnych spotkaniach żeby negocjować warunki współpracy. Ma sporo stałych klientów, szczególnie firm i instytucji firmowych dla których co roku organizuje bankiety. Ostatnio współpracował z przedszkolem.

Minigolf był główną atrakcją. Dzieciaki były zachwycone. Cieszę się, że moja mama jest aktywna zawodowo. Chciałabym kiedyś w przyszłości tak dobrze sobie radzić w pracy jak ona.