Moja córka w tym roku poszła do pierwszej klasy. Bardzo się denerwowałam przed tym dniem. W końcu jest to zupełnie nowy etap. W sumie to mniej denerwowało się moje dziecko niż ja. Ona od razu się zaklimatyzowała i czuła się bardzo dobrze w nowym środowisku. 

Zakup plecaka do szkoły

plecak dla pierwszoklasisty herlitzWcześniej sporo czasu spędziłam nad tym żeby kupić jej wszystkie niezbędne rzeczy. Jedną z nich był wybór odpowiedniego plecaka. Moja córka jest bardzo drobna i mała jak na swój wiek. Dlatego też nie chciałam żeby plecak ją bardzo obciążał. Chciałam znaleźć taki, który byłby dobrze dopasowany dla dziecka. W sumie szukałam najpierw w internecie bo tam jest zawsze najwięcej opinii. Zarówno tych dobrych jak i tych złych. I w sumie bardzo szybko okazało się, że plecak dla pierwszoklasisty herlitz jest najlepszy. W sumie od lat znałam już tą firmę jednak nie wiedziałam, że produkują oni tez plecaki. Były one najlepiej opisywane. Podobno są lekkie i świetnie dopasowane do dziecka. Dlatego też nie są zbyt dużym obciążeniem. W sumie ważne jest też to jak wyglądają. Przynajmniej dla mojego dziecka była to sprawa bardzo ważna. Był tam naprawdę spory ich wybór. Były takie z postaciami z bajek a także w różne kolorowe wzory. Córka chciała plecak ze swoją ulubioną postacią. Chociaż mi bardziej do gustu przypadły te kolorowe. Te plecaki nie kosztowały też bardzo dużo. W sumie po zamówieniu nie musiałam długo czekać na przesyłkę.

Gdy plecak przyszedł córka była zachwycona. Bardzo się jej spodobał. Od razu założyła go. Zrobiłyśmy też test z wszystkimi książkami i zeszytami. I rzeczywiście muszę przyznać, że nie jest tak źle jak myślałam. W każdym razie ona czuje się w nim świetnie i nie wyobraża mieć innego. A i wszystkim dzieciom w szkole plecak ten bardzo się podobał.