Moja kuzynka bardzo dużo czasu spędziła za granicą. Jednak praktycznie rok temu podjęła decyzję  o powrocie. Było to już dla niej za długo a przez ten czas pobytu za granicą zarobiła tyle pieniędzy, że starczyło jej żeby założyć jakiś biznes w kraju.

Kuzynka otwiera salon meblowy z meblami kolonialnymi

meble kolonialne produkowane w WarszawieKuzynka interesuje się wystrojem wnętrz. Także chciała mieć coś takiego co jednak byłoby spójne z jej zainteresowaniami. Z mężem doszli do wniosku, że może dobrze byłoby założyć jakiś mały salon meblowy z wyjątkowymi meblami. Bo przecież dużych sieciowych salonów jest dużo. Ale jeśli ktoś chce kupić coś wyjątkowego to ma problem. Kuzynka powiedziała, że znalazła producenta mebli kolonialnych z Warszawy, który ma piękne meble u siebie. I ona chętnie by je sprzedawała. Te meble kolonialne produkowane w Warszawie są przede wszystkim oryginalne. Kuzynka powiedziała mi, że nie widziała takich nawet za granicą. I jeśli tylko by nie miała świeżo urządzonego mieszkania to pewnie całe wypełniła takimi meblami. Doszła do porozumienia z tym producentem mebli. I mogła otwierać już swój salon meblowy. Znalazła dobry lokal w centrum miasta za przystępną cenę. Gdy otworzyła swój salon okazało się, że wręcz ludzie czekali na takie miejsce gdzie będzie można kupić coś innego niż wszędzie. Już pierwszego dnia kuzynka miała sporo osób, które nie tylko oglądały te meble ale już składali na nie zamówienia.

A na te meble tak jak wszędzie zresztą trzeba trochę poczekać. Jednak one robione są bardzo dokładnie i nie ma tu mowy o pośpiechu. Kuzynka jest zadowolona z tego, że zdecydowała się na te właśnie meble. Jednak one podobają się wielu osobom tylko rzadko kto miał do nich dostęp. A teraz skoro salon jest w centrum miasta to pewnie niedługie wiele osób będzie wiedziało, że coś takiego tam jest.