Jesteśmy poważnymi biznesmenami, i wszystko musimy mieć idealnie, jak w zegarku. Kiedyś podpisaliśmy bardzo ważną umowę zagraniczną, i musiała być ona jak najszybciej dostarczona w formie pisemnej do siedziby partnerskiej firmy.

Kurier z Anglii do Polski – transport godny zaufania

kurier

U nas był kurier z Anglii do Polski, z tym papierem. Przeczytaliśmy wszystko dokładnie, dokonaliśmy parafki, i mogliśmy odesłać z powrotem. Padło na przesyłki kurierskie Polska Anglia, bo w ten sposób nic nie zginie, i będzie bezpiecznie zapakowane w transporcie. Może dotrze tak szybko jak paczki Anglia Polska, bo chcielibyśmy jak najszybciej mieć wszystko zweryfikowane. No i udało się. teraz będziemy zarabiać sporo więcej, a nasz biznes się rozwinie. Dobrze jest szukać różnych ofert, i podejmować współpracę z innymi. Wspólnymi siłami można zdziałać więcej. Szkoda tylko, że całe moje zarobione pieniądze żona już wie jak ulokować. Opowiada o zakupach, nowych ciuchach i meblach do domu. Ja planowałem wybrać się gdzieś na wczasy, ale nie wiem co z tego będzie. Chciałbym pojechać np na południowy wschód Europy, bo tam jest ciepło. A dodatkowo ceny nie są zbyt wysokie. Byłem tam ostatnio 3 lata temu, bo byliśmy tak zapracowani, że nie było czasu na żadne szaleństwa. Ale teraz mamy dodatkowych pracowników, więc można coś pomyśleć. Zarezerwowałem miejsce w fajnym hoteliku i pojechaliśmy. Stwierdziłem, że muszę się trochę opalić, bo blady wyglądam na bardzo zmęczonego i smutnego. Więc ja siedziałem na słońcu, a żona pływała godzinami. Mnie do wody to nie ciągnie jakoś zbyt szczególnie, wolałem pewny ląd. Śmieją się, ze mnie, że pewnie pływać nie umiem i to dlatego, no ale jakoś tak nie przepadam za wodą. Pływałem kiedyś, ale to było dawno, jak byłem młody. Urządzaliśmy z kolegami wyścigi o to, kto pierwszy przepłynie na drugi brzeg jeziora.

Kiedyś nawet udało mi się być pierwszym, i to ze dwa razy. Nikt nie chce mi w to uwierzyć, mówią, że jestem leniem, że to niemożliwe. Fajnie powspominać stare czasy, i wybrać się na wycieczkę, by potem wrócić z ochotą do pracy.

W wyborze odpowiedniego kuriera z całą pewnością pomoże strona – http://www.mega-trans.co.uk