Zawodowo zajmuje się tworzeniem peruk z włosów naturalnych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale w zależności od tego, od kogo pochodziły włosy mogą mieć one różne właściwości i nadawać się do różnych zabiegów fryzjerskich. Najładniejsze peruki moim zdaniem wychodziły z włosów słowiańskich. Dodatkowo takie włosy były u nas w kraju najbardziej popularne, dlatego z łatwością można je było dostać.

Potrzebowałam dużej ilości włosów słowiańskich

włosy słowiańskieTakie włosy słowiańskie bardzo ładnie się układają i można je dowolnie modelować za pomocą specjalnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji peruk. Ostatnio skończył mi się ich zapas, a miałam już zamówienia na kilka peruk, które musiałam wykonać do końca tego miesiąca. W związku z tym udałam się do sklepu fryzjerskiego, który znajdował się blisko mojego mieszkania i można tam było dostać taki produkt. Udało mi się tam dostać odpowiednie włosy słowiańskie, które były bardzo miękkie i gładkie w dotyku. Co ważne, pochodziły one od osób, które nigdy nie poddawały włosów inwazyjnym zabiegom fryzjerskim takim jak farbowanie czy trwała. Dzięki temu miałam stu procentową pewność, że będą one wytrzymałe i trwałe, a także przede wszystkim zdrowe. Peruki wykonane z takich włosów są bardzo dobre jakościowo i można z nich stale korzystać nawet przez kilka lat. Od razu wybrałam odpowiednią ilość włosków i udałam się z nimi do kasy. 

Już wkrótce przekonałam się również, że takie włosy świetnie nadają się do zabiegu przedłużania włosów, ponieważ idealnie scalają się z naturalnymi włosami kobiet i mężczyzn z naszego kraju. Jestem z nich bardzo zadowolona, tym bardziej że są łatwo dostępne oraz występują w wielu wariantach kolorystycznych i kosztują naprawdę niewiele. Dzięki temu moje usługi również mogą być tanie.