Dzisiaj po godzinie dwunastej wyłączyli prąd w naszej firmie. Mamy gorący okres bo zbliża się koniec roku i jesteśmy w trakcie bilansu. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów musi być wykonywane zgodnie z różnymi terminami. Wszystko to jest ważne i każda księgowa zdaje sobie z tego sprawę.

Warto jest być sumiennym w prowadzeniu ksiąg

prowadzenie księgowościNasza firma rachunkowa, znajduje się w mieście Warszawa i zapewnia klientom profesjonalną obsługę. Księgowe, które są zatrudniane mają wiedzę teoretyczną i praktyczną. Rachunkowość przedsiębiorstw jest sprawdzana przez nasza właścicielkę. Właścicielka wyrywkowo sprawdza każdą księgową raz na jakiś czas. Nasza firma nie może popełniać żadnych błędów. Gdyby skuteczne prowadzenie ksiąg rachunkowych w Warszawie byłoby wykonywane nie prawidłowo firma byłaby narażona na straty finansowe. Nie możemy dopuścić do takich sytuacji. Dzisiejsza awaria prądu jest nim zupełnie nie na rękę. Postanowiłam z koleżankami wyjść na obiad. Szefowa miała do nas zadzwonić gdyby prąd został włączony. Tania księgowość jest całym moim życiem. Od początku rachunkowość przedsiębiorstw zaczęła mnie interesować. Zaczęło się w liceum i tak już zostało. Nigdy nie żałowałam, ze wybrałam taki zawód. Zawsze starałam się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów zapewnia mi wiele radości. Szefowa ostatnio mnie pochwaliła i dała mi nawet niewielką podwyżkę. Bardzo się z niej ucieszyłam. Lubię być doceniana za wykonywane obowiązki. Firma rachunkowa może sobie co jakiś czas pozwolić na premie i dodatkowe prowizje. Szefowa stara się z tego korzystać i w ten sposób motywować nas do pracy.

Zdążyłyśmy zjeść obiad i okazało się, że awaria została już usunięta. Prowadzenie ksiąg rachunkowych może być przez nas kontynuowane. Przydała nam się krótka przerwa na obiad. Teraz mamy więcej siły na dokładną pracę.