Jeśli lata naszego dzieciństwa już przeminęły, a nadal jesteśmy po pewnym czasie zainteresowani tym, aby odświeżyć sobie tamten okres i tamtejsze przeżycia, warto poświęcić odrobinę czasu na poszukiwanie odpowiednich miejsc i źródeł do urzeczywistnienia i spełnienia tego typu pragnień.

Gdzie znaleźć trudno dostępny komiks amerykański?

komiks amerykańskiKażdy fan takiej lektury jak tani komiks amerykański dobrze wie, że z biegiem lat coraz ciężej o zdobycie starszych numerów, wydawanych często bardzo znikomym nakładem, jako że były to twory eksperymentalne, a ich wydawcy nie mogli być pewni ich przyszłego sukcesu i umocnienia się pozycji komiksu na literackim rynku zarówno w Stanach Zjednoczonych Ameryki, jak i na Starym Kontynencie, czyli Europie – czy też w Polsce, która ze względu na panujący do 1989 roku ustrój była odseparowana w wielu aspektach od reszty kontynentu i świata. W takiej sytuacji z pomocą może przyjść takie miejsce jak antykwariat, czyli jeden z wielu punktów, w którym mieszkańcy miasta i okolic mogą dorwać stare i zapomniane przez czas i fanów egzemplarze swoich ulubionych komiksów oraz innych dzieł literackich. Moje miasto Łódź oferuje wiele takich miejsc.Nawet jedna, krótka wizyta w takim miejscu może przynieść nam wiele radości, jeśli odnajdziemy upragnionego białego kruka, który wzbogaci naszą kolekcję i przyniesie podczas lektury wiele satysfakcji. Nie inaczej jest w przypadku takich reliktów minionej epoki jak kasety magnetofonowe, które mogą stać się ciekawym przystankiem i drogą w kierunku.

 

Jak mogłoby się zdawać – zapomnianej przeszłości i umilić czas każdemu, kto jeszcze raz chciałby przenieść się w okres, kiedy nie królowały formaty FLAC czy AAC, a proste „empetrójki” – które bywały luksusem – a czasami na płycie mieściło się co najwyżej kilka utworów muzycznych. Takie wydarzenie może być niezapomnianym przeżyciem.