Kupiliśmy mieszkanie na kredyt w programie rządowym, który jest skierowany dla młodych małżeństwa z dziećmi. Mieszkanie jest spore ale jest do generalnego remontu. Mój mąż jest budowlańcem i tylko dlatego się na takie mieszkanie zdecydowaliśmy. Wiem, ze sporo pieniędzy będziemy musieli w mieszkanie włożyć, żeby pięknie wyglądało.

Kosztorysy inwestorskie niezbędne przy remoncie

kosztorysy budowlaneWyceny nieruchomości były zrobione przez specjalistę z biura nieruchomości, w którym kupowaliśmy to mieszkanie. Cena była dosyć wysoka ze względu na lokalizacje. Jeżeli chodzi o sam środek to mieszkanie nie zostało wycenione na wysoką kwotę. Dzięki temu mogliśmy sobie pozwolić na mniejszy kredyt i dostaliśmy jeszcze spore dofinansowanie z rządowego programu. Postanowiłam poszukać firmy, która zajmuje się przygotowywaniem kosztorysów. Z tego co wyczytałam kosztorysy budowlane przygotowuje firma, która jest bardzo znana w naszym regionie. Dolny Śląsk jest sporym regionem i można znaleźć wiele firm, które świadczą takie usługi. Jednak firm, którą wybrałam miała bardzo dobre opinie wśród klientów. Opinie wiele mówią i zawsze powinno się je sprawdzać przed wybraniem konkretnej firmy. Firma przygotowuje sprawdzone kosztorysy inwestorskie na dolnym śląsku dla firm i instytucji. A także kosztorysy robót budowlanych dla firm i klientów indywidualnych. Specjalista ma do nas przyjechać jutro i sprawdzić całe nasze mieszkanie. Na podstawie przeglądu mieszkania i rozmów z nami przygotuje dla nas kosztorys.

 

Kosztorysy budowlane, muszą zawierać wszystkie rzeczy, które będziemy chcieli zrobić w mieszkaniu. Wówczas będzie najbardziej dokładny i będziemy mieć pełny obraz ile pieniędzy będziemy potrzebować na ukończenie remontu. Specjalista był bardzo profesjonalny. Znał się na rzeczy. Ostateczny kosztorys ma przygotowywać dla nas na jutro.