Pracuję w firmie, która gwarantuje najlepszy sprzęt od producentów. Firma rozwija się i otwiera drugi lokal w innym rejonie. Jako kadrowa muszę zatrudnić odpowiednich pracowników i przypilnować żeby firma dobrze się rozwijała. To bardzo ważne dla właściciela mojej firmy.

Automatyka bram a kompetencje pracowników

Automatyka do bramPrzy okazji dla mnie bo gdy firma ma wysokie zyski, to każdy pracownik otrzymuje premie świąteczne. Za trzy miesiące będą święta więc to dla nas istotne. Właściciel kupił lokal. Pracownicy budowlani właśnie zakończyli remont i mogę już jechać do Krakowa przeprowadzać rekrutacje. Zgłoszenie i otwarciu nowego sklepu było w internecie od trzech tygodni. Mam kilkanaście dokumentów i wybrałam same najlepsze, które spełniają nasze oczekiwania. Potrzebujemy dobrych sprzedawców, którzy napędy do bram będą sprzedawać w dużych ilościach. Napędy do bram dwuskrzydłowych są obecnie najczęściej wybierane przez klientów a my dostarczamy sprzęt najwyższej jakości. Potrzebujemy także dobrych handlowców, którzy będą szukać nowych klientów i dzięki którym będziemy mieć wysokie zyski. Piloty do bram i siłowniki do bram to są towary, które dobrze się sprzedają. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni rynek zbytu. Wiele deweloperów buduje nowe osiedla domków i napędy do bram są niezbędne do garaży czy wjazdu do ogrodów. Automatyka do bram przez nas sprzedawana jest sprowadzana z za granicy. Spełnia normy unijne i ma pięcioletnią gwarancję. Dzisiaj mam sześć rozmów o pracę. Wszyscy kandydaci przyszli o czasie. Rozmowy były owocne.

Wybrałam trzech kandydatów. Jutro kolejne rozmowy. Mam jeszcze dwa tygodnie żeby skompletować zespół i przekazać czym każdy będzie się zajmował. Muszę jeszcze załatwić reklamę w gazecie lokalnej i zainwestować w ulotki, które przygotuje agencja reklamowa.

Czytaj więcej na: dtm.pl