Biorąc ślub chcieliśmy z mężem alby mógł w nim aktywnie uczestniczyć nasz dwu i pół letni syn, który jest dla nas najważniejszy. Myśleliśmy w czym mógłby nam pomóc tak aby on także poczuł się ważny tego dnia. Zdecydowaliśmy się, że przyniesie nam obrączki.

Wybrać pudełko czy poduszkę?

poduszka na obrączki z pudełkiemMy zastanawialiśmy się w czym nasz syn mógłby nam przynieść obrączki, tak aby bezpiecznie one do nas dotarły i w razie jakby on nie chciał podejść, tak aby ktoś mógł je od Niego odebrać i nam przynieść. Najlepszym wyborem dla nas była poduszka na obrączki z pudełkiem. Dzięki temu obrączki podczas niesienia nie mają szans się poruszyć czy wypaść,  więc my byliśmy spokojni że nic się nie stanie. Poduszki dodatkowo wyglądają bardzo ładnie i elegancko. My wybraliśmy taką poduszkę z opakowaniem pasującą do naszego koloru przewodniego jakim był kolor jasny łososiowy. Mieliśmy taką wstążkę na poduszce i ona także dodatkowo trzymała obrączki, tak aby nic się nie stało. Początkowo nasz syn nie bardzo chciał podejść do nas, trochę się zawstydził, ale z pomocą podeszła moja siostra, która była moją świadkową. Podeszła do synka i wzięła go za rękę i on wtedy wziął poduszkę z obrączkami i nam je przyniósł. Warto jest zastanowić się nad odpowiednim wyborem poduszki na obrączki, tak aby pięknie ona współgrała z całością wystroju kościoła. Dobrze aby nie były one przesadzone, tak żeby były na niej zauważalne obrączki, które są najważniejsze na niej, a nie ozdoby, które mogą przyćmić obrączki.

Chcąc aby dziecko, czy swoje czy kogoś z bliskiej nam rodziny przyniosło nam obrączki do ołtarza warto jest pomyśleć o tym aby było one zarówno ładne i eleganckie, ale także praktyczne i bezpieczne, tak aby obrączki nie wypadły podczas kiedy małe dziecko będzie je niosło.