Najlepsze rowery na rynku to oczywiście te elektryczne. Dają znacznie więcej możliwości od klasycznych jednośladów, ale także zapewniają ekstremalne wrażenia z jazdy. Kto jeszcze nie korzystał z tego rodzaju pojazdów, powinien jak najszybciej tego spróbować.

Terenowy rower elektryczny Fullseven

haibike fullsevenPrzyjemności, jaką daje jazda na rowerze elektrycznym, nie da się porównać z żadnym innym jednośladem. To uczucie zbliżone do przejażdżki na motocyklu. Jednak motocykl nie zapewni nam tylu wrażeń w terenie, ile da nam Haibike Fullseven. To rower przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Posiada elektroniczny, odporny na wstrząsy i uderzenia wyświetlacz, który może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. Jednostką napędową w Fullseven jest silnik od firmy Bosch, która jest gwarantem niezawodności i rzetelności wykonania. Na jednym ładowaniu możemy przejechać prawie sto kilometrów, co czyni ten model jednym z najbardziej praktycznych. Haibike jest wyposażony w hamulce tarczowe, zapewniające optymalne wytracanie szybkości w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Fullseven został zaprojektowany z myślą o rowerzystach, którzy lubią zaszaleć w leśnych ostępach lub otwartym, błotnistym terenie. Ten jednoślad to połączenie nowoczesnej myśli technologicznej z uniwersalnością standardowego, dobrze wykonanego roweru. Niech nie zaskoczy nas cena, za produkt tej klasy po prostu trzeba zapłacić. Piętnaście tysięcy to i tak stosunkowo nieduży koszt, zważywszy na fakt, że przyjemność z jazdy nie równa się z niczym, co znaliśmy do tej pory.

Haibike to lider na rynku rowerów elektrycznych. Jednoślady tej firmy są zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach i doceniane przez klientów pod każdą szerokością geograficzną. Inwestując w ten sprzęt, inwestujemy w jakość.