Mam dwie szafy pełne ubrań i dodatków, a i tak mam takie dni, kiedy wydaje mi się, że nie mam kompletnie co na siebie włożyć. Jestem ogromną fanką torebek i nigdy nie żałuję pieniędzy wydanych na kupno nowej sztuki do kolekcji. Ostatnio zakochałam się w torebkach z łańcuszkiem zamiast paska. Nie miałam ich w swojej kolekcji zbyt wiele, ale znalazłam sposób by temu zaradzić.

Łańcuszek nadaje torbie nowoczesnego wyglądu

gruby łańcuszek do torbyLubię modne ciuchy, ale uważam, że nawet najlepsza stylizacja nie wygląda dobrze bez fajnych dodatków. Dlatego też tak bardzo lubię torebki oraz biżuterię. Tak jak już wspomniałam, od kilku tygodni strasznie podobają mi się torebki z łańcuszkami. W szafie miałam tylko dwie torebki z łańcuszkiem zamiast paska, które na domiar wszystkiego są małymi torebkami na większe wyjścia. Postanowiłam więc, że zamiast kupować nową dużą torbę z łańcuszkiem, to kupię po prostu gruby łańcuszek do torby, który będę przypinać do różnych torebek. Pierwszy łańcuch który kupiłam był w odcieniach srebra i bardzo pasował mi do torebek, w których miałam możliwość odpinania pasków. Kupiony przeze mnie łańcuch był bardzo mocny, a nie kosztował dużo, więc uważam, że była to świetna inwestycja. Każda torebka, do której przyczepiam ten łańcuszek od razu wygląda nowocześniej. Nie dawno dokupiłam dwa nowe, trochę cieńsze łańcuszki. Jeden w kolorze złotym, a drugi w srebrnym.

Nigdy nie lubiłam wyrzucać rzeczy – najczęściej oddawałam je do lumpeksów albo sprzedawałam. Teraz jednak wiem, że czasami fajnie jest kreatywnie spędzić czas i nadać jakimś starym ciuchom i dodatkom nowego życia. Moje łańcuszki do torebek sprawdzają się świetnie – dzięki nim w szybki sposób mogę nadać każdej torebce bardziej rockowego stylu. Bardzo mi się to podoba.