Zawsze byłem osobą bardzo roześmianą i energiczną. Nigdy się nie smucę i jestem wielkim optymistą. Czasami to denerwowało moich znajomych ale doceniali to podczas wspólnych imprez. Rozkręcałem nie jedną imprezę dlatego tak często byłem zapraszany.
Dj weselny – początki pracy
Postanowiłem zacząć sobie dorabiać jako dj na wesele. Z początku głównie brałem zlecenia z mojego miasteczka od mieszkańców. Naprawdę dobrze się przy tym bawiłem. Dobry dj to osoba, która czuję się w tym jak ryba w wodzie. A ja taki jestem, uwielbiam muzykę. Nie zarabiałem wtedy jakoś dużo pieniędzy i po czasie trochę zaczęły mnie już nudzić występy wśród swoich. Postanowiłem poszerzyć działalność zamieszczając moje ogłoszenie w internecie, utworzyłem swój fanpage na stronie portalu społecznościowego: dj wesele. Od tamtej chwili jeździłem po całej Polsce. Kilka razy odwiedziłem Śląsk. Poznałem wiele ciekawych osób, usłyszałem wiele pochlebnych opinii co dawało mi motywację by starać się bardziej. Musiałem niestety zawiesić działalność ze względu przyczyn zdrowotnych. Teraz odpoczywam i dbam o siebie. Czuję się o wiele lepiej i moje wyniki również są zadowalające. Wiem, że za jakiś czas znów zacznę pracować jako najlepszy dj weselny Śląsk. Muzyka to jest moja pasja i cieszę się, że odkryłem to co tak naprawdę chce w życiu robić.
Córki śmieją się, że zatrudnili by mnie jako dj na własnym ślubie ale wolą jednak trochę się ze mną pobawić. Ja sam nie chciałbym wtedy przepracować tego pięknego dnia. Żartuję, że strasznie ciężko będzie znaleźć osobę godną mojego zastępstwa.