Do tej pory posiadaliśmy owszem własną stronę internetową, jednakże po pierwsze była chyba bardzo źle zoptymalizowana, a po drugie była stara i na pewno przydałoby się odświeżenie jej wyglądu. Postanowiliśmy przemyśleć kwestię zaprojektowania strony, czyli tego, jaki kolor przewodni chcieliśmy umieścić na stronie.

Tworzenie atrakcyjnych stron

projektowanie stron internetowych olsztyn

Na nic się jednak to zdało z tego względu, że po kontakcie z doświadczoną agencją dowiedzieliśmy się, jakie są aktualne trendy w projektowaniu stron, stąd też nie zamierzaliśmy się sprzeczać i oddaliśmy w całości naszą stronę w ręce profesjonalistów. Jednakże mimo tego, że posiadaliśmy już stronę to i tak pracownik agencji zasugerował nam, abyśmy raczej zdecydowanie się na stworzenie zupełnie nowej, gdyż przebudowa aktualnej na pewno będzie bardziej czasochłonna i może nie przynieść takich efektów, jakich finalnie się spodziewamy. Tworzenie i projektowanie stron internetowych olsztyn to bardzo zaawansowana dziedzina. Jak widać po naszej aktualnej stronie internetowej dało się odczuć, że nie za bardzo nadążamy za nowymi technologiami. Optymalizacja, pozycjonowanie, czy też wtyczki flash – te pojęcia były nam zupełnie nieznane, dlatego wiedzieliśmy, że nie ma na co czekać, a od razu jak to możliwe podpisać umowę z agencją. Tym bardziej, że wydawała się naprawdę bardzo profesjonalna. Szybko zdiagnozowała oraz ustaliła nasze potrzeby, dzięki czemu wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać.

Po kilku dniach od otrzymania umowy dostaliśmy także od pracownika dokładny harmonogram prac, jakie będą wykonane na rzecz naszej nowej strony internetowej, więc mogliśmy już planować kampanię reklamową z okazji jej otwarcia. Tworzenie stron internetowych można również robić na własną rękę, jednakże trzeba od wielu lat siedzieć w tej branży, dlatego zdecydowaliśmy się na profesjonalistów.