Wnętrza w klimacie morskim to miejsce, gdzie królują odcienie niebieskiego i bieli. Styl marynistyczny pozwala wprowadzić do domu wakacyjny klimat i morskie pejzaże. Można będąc w domu poczuć się jak na plaży. W modernistycznych aranżacjach prym wiodą meble, dodatki z naturalnych materiałów. W mieszkaniu w stylu morskim nie może zabrać fototapety urokliwej nadmorskiej plaży.

Piękna i stylowa marynistyczna ozdoba 

marynistyczne ozdobyW każdym wnętrzu bez względu na styl istotne są detale, marynistyczne ozdoby z muszli, przywołują na myśl piaszczystą plażę i szum morza. Dodatkowo warto postawić na koła ratunkowe, figurki mew, rozgwiazd czy latarni morskich. W domu w stylu morskim  sprawdzą się białe meble, oświetlenie w stylu morskim. Lampy marynistyczne efektownie wyglądają w jadalni, kuchni, salonie czy sypialni. Lampy z grubej liny to jeden z elementów stylu marynistycznego. Idealnym dopełnieniem pomieszczeniem w stylu morskim będą dodatki w błękitno-białej kolorystyce np. poduszki w biało- niebieskie paski marynistyczne. Wnętrze z pewnością nabierze marynistycznego klimatu, jeśli dodamy pamiątki i zdjęcia z nadmorskich podróży. Letnie, swobodna atmosfera mieszkań w stylu marynistycznym to idealne rozwiązanie dla miłośników morza i żeglugi. Styl morski można wprowadzić zarówno do mieszkań, jak i domów, willi, apartamentów, czy hoteli. Lekki, morski klimat wprowadza harmonię i lekkość, co sprzyja relaksowi w zaciszu domowym.

Styl marynistyczny można wprowadzić do salonu, kuchni, sypialni, łazienki i pokoju dziecka. Elementy tego stylu kojarzą się z wypełnionymi słońcem wakacjami.Styl marynistyczny to ponadczasowy styl wnętrzarski.Obejmuje wykończenie wnętrz nawiązujące do morza, plaży i statków. Ważnym elementem jest wykończeni wnętrz i dodatki marynistyczne. Styl nadmorski pozwala poczuć się na wakacjach bez wychodzenia z domu.