Ostatnio w mojej firmie zaczęło się bardzo źle dziać. Przede wszystkim na samym początku przyszło do nas pismo od głównej dyrekcji, że nasza filia we Wrocławiu znacznie się zmniejszy i rozpoczną się dość spore zwolnienia.

Wakepark – rozrywka dla każdego

wakeparkNasz cały oddział bardzo się tego obawiał, ponieważ każdy miał już rodzinę, czy to męża czy żonę oraz dzieci a także kredyty hipoteczne do spłaty. Obaw było mnóstwo, jednak nasz kierownik zapewniał nas iż to nas nie dotyczy. Powiedział, że dyrekcja tamtejszego oddziału zorientowała się, że pracownicy nie są do końca uczciwi. Jako, że w firmie zapanowała bardzo nerwowa atmosfera nasz menadżer postanowił, że zabierze nas na spotkanie integracyjne, aby rozładować te napięcie. Jako, że atmosfera była gorąca wybrał tory motocross w Polsce. Miał nadzieję, że dzięki krótkiemu szkoleniu różnych ekspertów będziemy w stanie wsiąść na te wielkie motocykle i rozładować wszelkie obawy a także złe emocje. Ja byłam zainteresowana, jednak moje koleżanki stwierdziła, iż jest za gorąco by ścigać się na takich trudnych torach. Ostatecznie wybrany został wakepark. Na samym początku nikt nie miał pomysłu co to jest i właściwe jak ma to na scalić i w ogóle. Jednak jak się okazało jest to fantastyczna rozrywka. Każdy chętnie zakładał na swoje nogi deskę i wyskakiwał coraz to wyżej i wyżej. Każdy chciał przekraczać własne granice. Wakepark na początku budził w nas mieszane uczucia, bowiem nie każdy potrafił dobrze pływać. Jednak każdy się przełamał.

 

Po całej tej imprezie zrobiliśmy ognisko, gdzie piekliśmy kiełbaski i każdy ze sobą rozmawiał. Faktycznie nasz kierownik miał rację i każdy zaczął spinać się mniej. To spotkanie okazało się ogromną szansą dla nas jako dla zespołu. W pracy byliśmy zdecydowanie bardziej efektywni.

Więcej w tym temacie na stronie http://4emotion.pl