Wiele osób ma problemy z tym, by albo pogodzić pracę ze studiami, albo utrzymać się na studiach nie pracując. Faktem jest, że połączenie tych dwóch zajęć nie jest łatwe i wymaga życiowego ogarnięcia. Warto jest stosować się do pewnych wskazówek, które mogą ułatwić życie w ten sposób.

DJ – to zajęcie dla studenta?

djPrzede wszystkim warto jest znaleźć sobie pracę, która polega na nic nie robieniu. Recepcjonista w małym hotelu jedyne co ma do roboty to siedzieć i czekać na klientów, w międzyczasie może więc uczyć się na zajęcia i w ten sposób łączyć pracę z nauką. Jeśli to niemożliwe – wzorową pracą może być DJ na wesele. Dlaczego? Jest to praca, która ma doskonały przelicznik zarobków do czasu spędzonego w pracy. Pracując przez jeden lub dwa dni w tygodniu spokojnie można zarobić jako DJ tyle, że nie trzeba już chodzić do normalnej pracy. Oczywiście nie każdy DJ na wesela tak dużo zarabia – do też jest zawód, do którego trzeba się przykładać i wiedzieć, jak powinno się go wykonywać. W samym Inowrocławiu jednak zleceń dla DJów na wesela jest tak dużo, że nie trzeba martwić się o brak zajęcia, a przecież w bliskiej okolicy są jeszcze znacznie większe Bydgoszcz i Toruń. Mimo dużego zapotrzebowania na wesela nie jest brany byle kto. DJ wesele musi umieć rozkręcić – warto jest obejrzeć kilka nagrań z wesel innych ludzi, i na podstawie tego wyrobić sobie własną playlistę która z pewnością pobudzi do tańca nawet najbardziej zastane i znudzone osoby.

Jeśli ktoś wie, czego oczekują od niego odbiorcy to z pewnością sprawdzi się w roli DJ na weselach. Jest to doskonały zawód dla ludzi na studiach, którzy nie mają zbyt wiele czasu, a potrzebują dodatkowej gotówki ponad to, co otrzymują od rodziców. Do tego jest to świetny sposób na spędzanie wolnych wieczorów – praca DJ-a to również zabawa.

Zainteresowani pracą DJ-a mogą o niej poczytać na stronie: http://www.djnaimpreze.com