Ostatnio wpadło mi sporo nieprzewidzianej gotówki. W pracy mieliśmy projekt, za który dostaliśmy dodatkową prowizję, która była bardzo wysoka. Zdecydowałam wszystkie pieniądze przeznaczyć tylko dla siebie. Miałam już plan co sobie za nie kupię.

W sklepie z galanterią skórzaną kupiłam modną torebkę

sklep z galanterią skórzanąMoja mama jest właścicielką sklepu, w którym sprzedaje wyroby ze skóry. Spodobała mi się tam taka duża torebka. Mojej mamy sklep z galanterią skórzaną jest znany w mieście, ponieważ ma dość tanie produkty. Zadzwoniłam do niej, by zapytać czy miała dostawę, ponieważ wiedziałam, że ma dostać nowe torebki. Mama potwierdziła mi tę informację i od razu do niej pojechałam. Miałam już wybrany konkretny model, który mnie interesował. Miała to być duża torba, która mieści format A4. Na dodatek ma mieć długi pasek, który mogę założyć na ramię. W środku kilka kieszonek. Ten sklep z galanterią skórzaną, który prowadzi moja mama jest czynny do godziny dwudziestej każdego dnia roboczego co jest wygodne dla takich osób ja ja, które pracują do późna. W sklepie mama akurat wyłożyła wszystkie torebki i mogłam się spokojnie rozejrzeć. Była tam jedna torebka, która od razu wpadła mi w oko. Miała wszystko, czego oczekiwałam od torby. Mama powiedziała, że sprzeda mi tę torbę po cenie zakupu co pozwoli mi zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nigdy nie chcę od mamy brać nic w prezencie, ponieważ pracuję. Mama kiedyś nalegała, ale szybko jej wyjaśniłam, że nie chcę takich drogich prezentów. Wyszłam od niej z piękną torebką.

Torebka sprawdza się wyśmienicie. Jest bardzo pojemna i trwała. Noszę czasami tam bardzo ciężkie rzeczy jak laptop i nie muszę się obawiać, że rączki się zerwą. Tylko takie torebki teraz będę kupowało, bo warto zainwestować w coś takiego.