Jako zarządca hotelu odpowiadam za wszelkie imprezy, które są u nas organizowane. Ostatnio właściciel hotelu zorganizował zebranie dla wszystkich pracowników i oznajmił nam, że w tym roku nasz hotel będzie organizował imprezę sylwestrową.

Najlepszy dj w Poznaniu – impreza

djMiałem zająć się organizacją całości. Właściciela interesuje dj, dlatego mam znaleźć kogoś w Poznaniu, kto również będzie pełnił funkcję konferansjera na naszej imprezie sylwestrowej. Wiem, że wodzirej na wesele jest łatwy do znalezienia, ale tym razem ma to być konferansjer, dlatego od razu zacząłem przeglądać oferty w sieci. Ogłaszał się tam dj na studniówki, który twierdzi, że również może pracować jako konferansjer. Zadzwoniłem zatem pod wskazany numer do kontaktu i zapytałem, czy również grywa jako dj na imprezach sylwestrowych. Dj od razu potwierdził i przedstawił mi jak widzi imprezę w naszym hotelu. Podobno jest to najlepszy dj w Poznaniu, ponieważ przejrzałem jego opinie w sieci i ma same pozytywne. Ludzie dość go chwalą i twierdzą, że jako konferansjer idealnie nadaje się do tej roli. Kiedy uzyskałem od niego niezbędne informacje i zarezerwowałem termin to poszedłem do właściciela hotelu. Powiedziałem, że jest dj, który również będzie pełnił funkcję jako konferansjer na naszej imprezie sylwestrowej i przedstawiłem warunki współpracy. Właściciel hotelu był zachwycony i od razu kazał mi przelać zaliczkę. Cieszę się, że tak szybko znalazł się najlepszy dj w Poznaniu na naszą imprezę.

Teraz muszę się zająć drukowaniem ulotek oraz reklam, by ludzie wiedzieli, że nasz hotel jest w tym roku organizatorem takiej zabawy. Dodam również, że imprezie będzie przewodził konferansjer. Na pewno nasza impreza znajdzie wielu zwolenników dobrej zabawy. Jak to wypali to na pewno co roku będziemy organizować sylwestra.