Zapisałem się do urzędu dla bezrobotnych na kurs zarządzania firmą. Kurs przypadł mi do gustu. Kurs prowadzony był w miejscowości Warszawa. Pani która go prowadziła mówiła że jestem najlepszy z grupy i powinienem starać się o dofinansowanie na własny biznes.

Grzejniki dekoracyjne – będą się sprzedawać?

grzejniki dekoracyjneKiedy powiedziałem to żonie to bardzo się ucieszyła i powiedziała żebym się nad tym poważnie zastanowił. Prowadzenie swojego biznesu jest o wiele bardziej prestiżowe niż pracowanie u kogoś na niskim stanowisku. Postanowiłem zaryzykować i wystąpić o dofinansowanie na założenie sklepu. Sklep hydrauliczny dostarczał by swoim klientom grzejniki. Poza sprzedażą planuję zatrudnić specjalistę który montowałby je w domach lub mieszkaniach klientów. W ofercie planowałem mieć grzejniki kanałowe, które są umieszczone w podłodze. Dzięki temu w pokoju można dowolnie ustawiać meble i nie trzeba liczyć się, że łóżko będzie zasłaniało kaloryfer. Ładne grzejniki dekoracyjne z Warszawy postanowiłem wprowadzić w kilku sztukach. Dofinansowanie nie jest za wysokie a muszę mieć jeszcze pieniądze na wynajem lokalu. Materiały planuję zamawiać z zagranicznej hurtowni. Hurtownia hydrauliczna jest znana na całym świecie. Zapewnia bardzo dobre pod względem jakości ceny towary, które mają dziesięć lat gwarancji. Okazało się że dofinansowanie zostało mi przyznane. Muszę teraz rozejrzeć się na lokalem, żeby mieć gdzie trzymać grzejniki. Muszę dać również ogłoszenie o pracę. Chcę zatrudnić wykwalifikowanego specjalistę do montażu grzejników.

Lokal już mam. Właśnie kończę go odświeżać. materiały już są zamówione. Jutro kurier doręczy grzejniki. Za dwa dni mam rozmowę o pracę ze Panem Janem. Mam nadzieję, ze okaże się dobrym specjalistą i będzie nam się dobrze pracowało. Już się nie mogę doczekać pierwszych klientów.